פילטרים בשידור חי של MSQRD
פילטרים בשידור חי של MSQRD
ברנז'ה מדיה חברתית

פייסבוק מטמיעה את טכנולוגיית הפילטרים של MSQRD גם בשידורים החיים

מחפשים עבודה? לוח הדרושים של המזבלה

בלי תעלולים רק ממתקים: כך אומרת פייסבוק שמודיעה בדקות האחרונות שלכבוד ליל כל הקדושים (האלווין) שיצויין בעוד מספר ימים (31 באוקטובר), הרשת תטמיע את טכנולוגיית הפילטרים והחלפת הפנים של חברת MSQRD, אותה רכשה במרץ השנה, גם בשידורי הוידאו החיים ברחבי הרשת החברתית ובכך תאפשר פייסבוק חוויית וידאו ייחודית בשידור חי.

בין האפשרויות שתציע פייסבוק, מסיכות; פילטרים להחלפת פנים ותגובות ריאקשנס עם אייקונים ורגשונים המותאמים להאלווין. השירות החדש יפרס בימים הקרובים לכל מי שמשתמש בשידורים החיים של פייסבוק במערכות ההפעלה של iOS בארצות הברית, בריטניה וניו זילנד וכן באפליקציית Mentions שמיועדת לשימוש של סלבריטאים ואושיות ציבוריות בעלי חשבונות מאומתים.

הריאקשנס החדשים

הריאקשנס החדשים

בנוסף, פייסבוק מודיעה גם כי במהלך החודשים הקרובים, הפילטרים יתווספו לכלל המשתמשים גם באפליקציית אנדרואיד ובמדינות נוספות, ובכך פייסבוק תמשיך להשתלט על נתח השוק של אפליקציית סנאפצ'ט.

מחפשים חברת אחסון וענן אנושית?
המזבלה ממליצה על האחים ב-Expim

תגובה באמצעות פייסבוק

הוספת תגובה

תגיות לפוסט: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,