בלוג המזבלה
סרטן הדם
סרטן הדם

D-Say אינטראקטיב נלחמים ביריב בלתי נראה – סרטן הדם

משרד הפרסום D-say אינטראקטיב (די סיי) של 'דרורי ארועטי ברמן' בניהולו של המנכ"ל אייל הובר לוי, משיק סרטון דיגיטל חדש עבור 'אמ"ן – אגודה למיאלומה נפוצה', עמותת חליל האור וחברת יאנסן ישראל (Jansen) של קבוצת הפרמצבטיקה ג'ונסון אנד ג'ונסון.

הסרטון שנועד להעלאת המודעות בדבר סרטן הדם, מציג את הקושי הגדול ביותר בהתמודדות המחלה תחת המסר: איך מתמודדים עם יריב בלתי נראה?

מנכ"ל דיסיי, אייל הובר לוי: "מדובר באחד הפרויקטים המאתגרים והמרגשים שעשינו בתקופה האחרונה. הצורך לתפוס את תשומת לבם של צרכני התוכן, הופך להיות מאתגר יותר ויותר, ואנחנו גאים להוביל את המהלך, הן בפן הקריאייטיבי והן בהפצת המדיה."

מנהל הקריאייטיב של דיסיי, מאיר אוחנה: "סרטן הדם לא יכול לחשוף שד או אשך כדי שישמעו עליו. בניגוד לסרטן השד למשל, לא יכולנו להשתמש בויז'ואל פרובוקטיבי כדי לייצר הפרעה. הפיצוח הקריאייטיבי היה לא פשוט אך הצלחנו להביא מספר פתרונות קריאייטיבים מעולים ומתוכם נבחר בסופו של דבר הפתרון הנ"ל. הסרטון מצליח גם לייצר הפרעה שמרתקת את הצופה וגם להעביר מסר ברור ומניע לפעולה."

D-Say Interactive (די סאיי אינטראקטיב בע"מ, נקרא גם די סיי, די סאי) הוא משרד אינטראקטיב, אשר הוקם בשנת 2000 על ידי משרד הפרסום דרורי שלומי BBDO, תמיר יולביץ' ושרון טל.

באפריל 2013, פרש יולביץ מניהול שוטף של משרד הפרסום והצטרף כשותף באתר 'עכבר העיר'. באפריל 2015, הצטרף הובר לוי כמנכ"ל ושותף בדיסיי לאחר 7 שנים בפובליסיס, שם שימש כמנכ"ל חברת האינטראקטיב Webimage.

בפברואר השנה, נפרד יולביץ' מהשותפות ב'עכבר העיר' ומכר את מלוא מניותיו ב-D-Say. פורסם כי יולביץ' בוחן בימים אלה הקמת מיזמי דיגיטל חדשים, לרבות הקמת מחלקת דיגיטל משותפת עם משרד הפרסום ברוקנר יער לוי.

קרדיטים
מנכ"ל: אייל הובר-לוי סמנכ"ל: דוד אלהרר סמנכ"ל מדיה: מתן זיגרון מנהל קריאייטיב: מאיר אוחנה סופרווייזר: שמרית אלגרסי תקציבאית: מיכל דוידוב צילום והפקה: סטודיו 21

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה