בלוג המזבלה
אדבלוק, Adblock
אדבלוק, Adblock

אתר רוטר מכריז כי יתרום 25% מהכנסות הפרסום באתר בשם גולשים שיסירו אדבלוק ויתקינו אדבלוק סלקטיבי

אתר הפורומים הפופולארי 'רוטר' (Rotter) מצטרף החל מהיום (ראשון) למיזם כחול לבן בשם 'The Adblocker Project' שפיתח גירסא "קהילתית" של תוסף חוסם הפרסומות אדבלוק המבוססת על הקוד הפתוח של ה-Adblock פלוס המוכר.

תרומה באמצעות אי חסימת מודעות
תרומה באמצעות אי חסימת מודעות

'פרויקט האדבלוקר' הוא תוסף דפדפן פרי פיתוח ישראלי אשר חוסם את כל הפרסומות בדומה לתוספי האדבלוק והאדבלוק פלוס אבל עם טוויסט קטן וקהילתי; הוא מציג רק פרסומות "שתורמות" – דהיינו פרסומות שהוגדרו מראש לחלוקת רווחים על ידי בעלי האתר שהתחייבו להעביר 25% מהכנסותיהם לאחת מהעמותות או הארגונים שהצטרפו בשלב זה ליוזמה, ביניהם; ארגון פעמונים, רשת המעונות על"ה – עזרה לילדים המיוחד והאגודה למלחמה בסרטן.

בכניסה לאתר רוטר, תקפוץ למשתמשי אדבלוק ואדבלוק פלוס הודעה שמזמינה אותם להצטרף לחוסם הפרסומות החדש, שכאמור יתרום בשמם 25% מהכנסות האתר מפרסומות שאינן נחסמות. ההתקנה של התוסף החדש דורסת את ההתקנה המקורית של האדבלוק והגולש מועבר אוטומטית לעמוד הסבר על הפרויקט. שם נכתב: "חוסם הפרסומות יתרום עבורך אחוזים מכל פרסומת אותה יציג הדפדפן שלך, ויחסום פרסומות אשר לא יתרמו". לאחר ההתקנה מוזמן הגולש לבחור את העמותה אליה יתרמו הכספים, כאשר האייקון של התוסף החדש ידווח בזמן אמת על מספר הפרסומות שנחסמו ועל מספר הפרסומות "התורמות" שנצפו.

באתר הפרויקט ניתן לראות דוח מצב מתעדכן (זמן אמת+כמה שעות) שמציג את מצב התרומות הן מצד אתרי התוכן והן מתד הארגונים שמקבלים את התרומות. נכון למועד פרסום הפוסט, גולשי רוטר "תרמו" כ-487 מודעות לשלושת העמותות, כאשר שווי המודעות הנתרמות עומד על כ-7 ש"ח לערך.

כזכור, לפני כ-4 חודשים הצטרף רוטר למאבק 'האנטי אדבלוק' של אתרי התוכן הישראלים וכחלק ממסע השכנועים, החליט לבטל לחלוטין את השימוש במודעות פופ אפ ולהתמקד בעיקר בהכנסות ממודעות גוגל, המלצות תוכן ושיתופי פעולה שונים. על פי הערכות שונות, כ-35% מסך הגולשים בישראל משתמשים כיום בחוסמי פרסומות.

מתוך אתר רוטר
מתוך אתר רוטר
משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות

3 תגובות

הוסיפו תגובה