בלוג המזבלה
סטודיו צ'יק | Chick
סטודיו צ'יק | Chick

אורן ציבלין משיק את צ'יק – בוטיק אנימציה עם התמחות בעולם האוגמנטד ריאליטי

קבוצת 'ציבלין' מתאימה עצמה לשוק הטכנולוגי המתחדש בהובלתן של גוגל ופייסבוק ומודיעה על השקת סטודיו אנימציה חדש ומתקדם בשם צ'יק שיפעל בעולמות ה-VR וה-AR.

אימפריית הפרסום והתקשורת של אורן ציבלין, בעלי 'ציבלין תקשורת לצעירים', 'מעריב לנוער' וסוכנות הויראלים Z, ממשיכה להתרחב. אחרי השקת Z בניהולו של איש הקריאייטיב גיא בורנשטיין, ציבלין משיק את צ'יק, סטודיו חדש לאנימציה ולעולמות הווירטואל והאוגמנטד ריאליטי.

צ'יק - Chick
צ'יק – Chick

החברה החדשה היא שותפות של "ציבלין" עם מנכ"ל החברה, האנימטור שגיא אלטר, בוגר המחלקה לאנימציה בבצלאל והארטדירקטור של המשרד בשנים האחרונות. להבדיל מחברת האם, "ציבלין", צ'יק תעניק שירותים ללקוחות בכל המגזרים, ולאו דווקא לילדים ולמשפחה.

צ'יק יתמחה באנימציה ובעולמות החדשים, בקונטקסט של פרסום ותוכן, כאשר הסטודיו החדש כבר צירף אליו שורת לקוחות מכובדת, בהם: אסם קולינארי, עיריית אילת, דלתות פנדור, בתי קולנוע לב, רשת אימג'ינריום והמצפה התת ימי. למזבלה נודע כי בימים אלו, חתמה צ'יק על חוזה להפקת סרט קולנוע אנימטיבי לילדים, מהבודדים שנעשו עד כה בישראל, אשר ישלב ביצירתו אלמנטים של מציאות רבודה.

בסוף השנה האזרחית האחרונה הפתיעה עיריית אילת את ילדי העיר בחלוקת גלויות מציאות רבודה, כשהילדים סרקו את הגלויה הם קיבלו ביקור מבדר משתי דמויות הדגל החדשות של אילת; "שושן ושחף" כשהן מדובבות ע"י שחר צוברי בצירוף איחולי שנה מנצחת לילדי אילת. פעילויות מציאות רבודה נוספות נעשו עבור סרטי יוניברסל, המצפה התת ימי ורשת אימג'ינריום.

שגיא אלטר, מנכ"ל צ'יק: "החזון שלנו הוא להוציא את התוכן האנימטיבי מתוך המסך החוצה אל המציאות וכך לצבוע מחדש את היום יום שלנו בארט, הומור ושחרור מכבלי המציאות כל מה שאנימציה נועדה לעשות".

שואוריל צ'יק – ציבלין

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות

3 תגובות

הוסיפו תגובה