בלוג המזבלה
קרן פלס, צילום: גיא כושי ויריב פיין
קרן פלס, צילום: גיא כושי ויריב פיין

זה בדוק: קרן פלס היא הפרזנטורית והפנים החדשות של תשלובת ד"ר פישר

תשלובת ד"ר פישר (Dr Fischer) מודיעה היום על בחירתה באמנית והיוצרת קרן פלס כפרזנטורית שתוביל את השפה התקשורתית החדשה של החברה, במסגרתה תככב פלס כבר בקמפיין הקרוב של ד"ר פישר, תשתתף באירועי החברה, בפעילויות בנקודות המכירה וברשתות החברתיות.

הבחירה בפלס מוכרזת במקביל לחגיגות ה-50 של החברה, שנוסדה בשנת 1965 על ידי דבורה ואלי פישר. ד"ר פישר, המוכרת בזכות הסלוגן הזכיר 'זה בדוק', היא אחת מקבוצות הפרמצבטיקה והקוסמטיקה הגדולות בישראל ומעסיקה כיום למעלה מ-800 עובדים, לצד קטלוג מוצרים עשיר במיוחד בתחומי האנטי-אייג'ינג, טיפוח וקוסמטיקה.

יעל אבקסיס, ד"ר פישר
יעל אבקסיס, ד"ר פישר

משה זילברשטיין, מנכ"ל תשלובת ד"ר פישר, מסר: "ד"ר פישר ציינה השנה 50 שנה למותג שכולל מאות מוצרים שמלווים את הצרכן הישראלי מינקות ועד שיבה ומכך רגל ועד ראש. במשך השנים האלה חלו שינויים רבים בשפה השיווקית, כפי שמתחייב ממותג דינאמי ומוביל. חיפשנו פרזנטורית שתייצג את הערכים של ד"ר פישר ובקרן פלס מצאנו אישיות ישראלית יוצרת, עצמאית ומצליחה. קרן תלווה את השפה התקשורתית החדשה של ד"ר פישר כפי שתיחשף בקמפיינים הקרובים של החברה, בטלוויזיה, בפרינט, בדיגיטל ובנקודות המכירה".

פלס מחליפה את יעל אבקסיס, מי שהייתה ב-9 השנים האחרונות הפנים של החברה שנחשבת לאחת הפרזנטוריות המוכרות והזכירות בתחום. סיום הקנדציה של אבקסיס כפרזנטורית של המותג, מגיעה לאור רצונה של אבקסיס להתמקד בקריירת המשחק שלה ובקידום חברת ההפקות שהקימה.

"אבקסיס היא אמנית מוערכת האהובה הן על הציבור והן על תשלובת ד"ר פישר ועובדיה. אנו מלאי הערכה כלפי יעל, מודים לה על תרומתה הרבה ומאחלים לה שתוסיף להביא לידי ביטוי מוצלח את כשרונותיה ויכולותיה". מסר זילברשטיין.

בתמונה: קרן פלס צילום: גיא כושי ויריב פיין

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה