בלוג המזבלה
חנה רדו, עמית סנדיק. צילום רדו: איל יזהר
חנה רדו, עמית סנדיק. צילום רדו: איל יזהר

סנדיק קומיוניקיישן יטפל במערך היח"צ והדוברות של מיזם הנשים 'סופרסונה' של חנה רדו

משרד יחסי הציבור המוביל 'סנדיק קומיוניקיישן' נבחר לטפל במערך יחסי הציבור והדוברות של מיזם הנשים 'SUPERSONAS' (סופרסונה) שהוקם על ידי הפרסומאית חנה רדו מקבוצת מקאן תל אביב. סופרסונה הוא ארגון נשים חברתי הפועל לצדק מגדרי שמטרתו יצירת נוכחות נשית שוויונית ומאוזנת בצמתי השפעה והחלטה בישראל: בכנסים, דירקטוריונים, פאנלים ושדרות הניהול במשק ובחברה.

חנה רדו, צילום: איל יזהר
חנה רדו, צילום: איל יזהר

מדובר ביוזמה של חנה רדו, מי שנחשבת לאישה החזקה בעולם הפרסום הישראלי המשמשת כמשנה ליו"ר קבוצת מקאן תל אביב אילן שילוח ויו"ר מקאן וואלי במצפה רמון. המיזם הוקם על ידי רדו וקבוצת נשים מובילות ביום האישה הבינלאומי 2015 תוך מטרה מוצהרת לצאת נגד התפיסה השגויה והרווחת שאין מספיק נשים בעמדות מפתח ושנשים אינן מעוניינות להשתלב בדרגי הניהול הבכיר.

SUPERSONAS הוקם מתוך הכרה בחיוניות הימצאותן השוויונית של נשים לצד גברים בשדרות הניהול, לחוסנן של הכלכלה והחברה. הארגון מאגד מאגר הולך וגדל של חברות, שכיום עומד על למעלה מ-1,000 נשים מומחיות, היכולות ורוצות להשמיע קול בקשת רחבה של תחומים, כדוגמת כלכלה, ניהול, חוק ומשפט, שיווק, יזמות עסקית וחברתית, ממשל-פוליטיקה ורפואה. כך נמסר.

חנה רדו מסרה: "הבחירה בסנדיק באה בשל הניסיון המקצועי והחיבור האותנטי של אנשי משרד היח"צ עם האג'נדה של הארגון, כמו גם בשל יכולותיו המוכחות בתחומי החברה להוביל תקשורתית נושאים ועולמות תוכן בהן עוסקים SUPERSONAS."

עמית סנדיק, מנכ"לית סנדיק קומיוניקיישן מסרה: "אני מודה לחנה רדו ולחברות הארגון על שבחרו בנו. מדובר בהובלה וקידום של אג'נדה מאד חשובה לכל אזרח ולי באופן אישי כאישה. הנוכחות הנשית בישראל בקרב מקבלי ההחלטות בכל הזירות איננה מאוזנת ותמונת המצב חייבת להשתפר."

בתמונה: חנה רדו, צילום: איל יזהר

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה