בלוג המזבלה
ענבל הרסון
ענבל הרסון

ענבל הרסון מונתה לסמנכ"לית המכירות של חוגלה קימברלי במקומו של ניר מטוסביץ'

יובל דגים, מנכ"ל ענקית מוצרי הצריכה 'חוגלה קימברלי' של קונצרן קימברלי קלארק, הודיע היום על מינויה של ענבל הרסון לתפקיד סמנכ"ל המכירות של החברה.

הרסון, מהנדסת איכות מזון מהטכניון בהשכלתה ובעלת תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון, מגיעה לחוגלה קימברלי לאחר 17 שנות קריירה מגוונת בתנובה. הרסון שתכנס לתפקיד בספטמבר 2016, תחליף את ניר מטוסביץ', שביקש לסיים את תפקידו ולצאת לדרך חדשה.

עבודה ביח"צ / קרדיט: pxhere
משרד יחסי הציבור "דנה כחלון תקשורת ויח"צ" מתרחב ומחפש תקציבאי/ת שיצטרפו לצוות. קו"ח למייל: office@dcpr.co.il תיאור משרה: • עבודה מול לקוחות בתחום האופנה, צרכנות, תיירות, לייף סטייל, אוכל ועוד... • ניהול שוטף ועבודה יומיומית מול לקוחות המשרד. • התנהלות יומיומית ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
ניהול קריאייטיב | קרדיט: pxhere
למשרד פרסום מוביל בתחומו דרוש/ה מנהל/ת קראייטיב תותח/ית שנושם/ת יצירתיות ומפצח/ת בריפים להנאתו/ה. אם את/ה איש/ת קריאייטיב מנוסה המעוניין/ת לעבוד עם הלקוחות המובילים במשק, ליהנות מעבודה יציבה עם צוות יצירתי ולאתגר את עצמך בכל יום מחדש, אנחנו מחכים לך! * ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
דרושים / קרדיט: pxhere
למשרד יחסי הציבור דנה כחלון תקשורת ויחסי ציבור דרוש/ה תקציבאי/ת. קו"ח למייל: office@dcpr.co.il תיאור משרה: • עבודה מול לקוחות בתחום האופנה, צרכנות, תיירות, לייף סטייל, אוכל ועוד... • ניהול שוטף ועבודה יומיומית מול לקוחות המשרד. • התנהלות יומיומית מול גופי ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
דרוש מעצב/ת, קרדיט: PixaBay
Position: Graphic Designer (Job #0291) Tenengroup is looking for a Graphic Designer to join the team and design all site & marketing related materials: Sites banners, Newsletters, Ads, Social content etc. This is a full time position from our ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
ענבל הרסון
ענבל הרסון

ב-4 השנים האחרונות ניהלה הרסון את הערוץ הפרטי בתנובה ולאחר מכן הובילה את יחידת הסחר של החברה. טרם הצטרפותה לחטיבת המכירות ניהלה במשך כ-5 שנים את מחלבת טנא נגה, מפעל הכולל מערך של כ-200 עובדים, וזאת לאחר מספר תפקידים בתחום הטכנולוגיה והאיכות כולל מנהלת פיתוח, טכנולוגית ראשית ומנהלת איכות.

יובל דגים, מנכ"ל חוגלה קימברלי, מסר: "ניסיונה המנהיגותי הענף של ענבל, כמו גם ניסיונה בהובלת ערוצי מכירות וסחר בתנובה, יתרמו להצלחת החברה בהשגת יעדיה העסקיים ולהמשך בניית חטיבת המכירות להיות מהמובילות בתחומה".

עוד הוסיף דגים: "מודה לניר מטוסביץ על תרומתו הרבה ומאחל לו הצלחה בדרכו החדשה. מברך על הצטרפותה של ענבל הרסון ומאחל לה הצלחה והנאה בתפקיד".

חברת חוגלה הוקמה בשנות ה-60 כחלק מפעילותה של חברת 'נייר חדרה' שכללה מותגים בתחום המפיות, נייר טואלט ומגבות נייר; איריס ולילי. באמצע שנות ה-90 פעילותה של חוגלה נרכשה על ידי הקונצרן האמריקאי 'קימברלי קלארק' שהפך לבעל השליטה עם 50.1% ובכך החלה השותפות עם נייר חדרה.

עד סוף שנות ה-90, מוצבה חוגלה כחברה המובילה במשק הישראלי במכירות של מוצרי צריכה מתכלים שאינם מזון, כאשר בתחילת 2015, מכרה נייר חדרה את יתר אחזקותיה בחוגלה (49.9%) לקימברלי קלארק שהפכה לבעלים יחיד. בין מותגי חוגלה קימברלי; קלינקס, נייר הטואלט לילי, קוטקס, טיטולים, האגיס, ניקול ועוד.

הוסיפו תגובה