בלוג המזבלה
MOBurst
MOBurst

מוברסט מתרחבת לפעילות גם באמריקה הלטינית, משיקה שת"פ אסטרטגי עם Harrenmedia

סוכנות השיווק במובייל הישראלית 'מוברסט' (Moburst) שבבעלות גלעד בכר וליאור אלדן, מתרחבת לאמריקה הלטינית ומאחדת כוחות עם חברת Harrenmedia (הרנמדיה) ממובילות שוק הפרסום הדיגיטלי באמריקה הלטינית. בזכות שיתוף הפעולה עם הרנמדיה, שירותי השיווק במובייל של מוברסט ישווקו לכלל לקוחות החברה בארגנטינה, ברזיל, מקסיקו ובמדינות לטיניות נוספות. התרחבותה של מוברסט לשווקים בינלאומיים מגיעה על רקע גיוס מוצלח של כ-1.6 מיליון דולר ופתיחת משרדים גם בסן פרנסיסקו.

Harrenmedia תמכור ללקוחותיה המקומיים את שירותי קידום האפליקציות של מוברסט, ובהם בניית אסטרטגיית שיווק במובייל, אופטימיזציית מוצרים, קריאייטיב, שירות ה-ASO לאופטימיזציה של סריקת חנויות האפליקציות וקניית מדיה. צוות Harrenmedia באמריקה הלטינית ינגיש את שירותי קידום האפליקציות של מוברסט למותגים ולחברות סטאראפ מקומיות המעוניינות להעצים את נוכחותם בפלטפורמה הסלולארית.

גלעד בכר וליאור אלדן
גלעד בכר וליאור אלדן

"קצב צמיחת שוק המובייל באמריקה הלטינית הוא בין המהירים בעולם", אמר גלעד בכר, מנכ"ל ומייסד מוברסט. "אנחנו מתכוונים לעזור לסטארטאפים מבטיחים וברנדים באזור לנצל את יכולות הגדילה הפוטנציאלית בסלולאר, כאשר נעניק להם את אותם שירותים מקצועיים שאנו מעניקים לגוגל, פייזר, Gett ועוד. אני מאמין שעם Harrenmedia לצידנו, נוכל להגיע ליותר חברות באזור ולדחוף אותן להצלחה גלובלית במובייל".

"במהלך השנה האחרונה קצב הגדילה של מוברסט עלה על כל הציפיות שלנו", הוסיף השותף המייסד, ליאור אלדן. "השלמנו סיבוב גיוס שלישי, פתחנו סניף חדש בסן פרנסיסקו ועכשיו חתמנו על החוזה עם Harrenmedia. זה מדהים. שנת 2016 מסתמנת כשנת ההתרחבות הגלובלית שלנו ואנחנו מסמנים כבר את היעד הבא לפתיחת סניף חדש – לונדון".

פבלו פוטנטה, מנכ"ל משותף ב-Harrenmedia, הוסיף: "התרשמתי מאוד מהגישה החדשנית של מוברסט לשיווק במובייל, ואני מאמין שברנדים ועסקים באמריקה הלטינית יקבלו ערך רב מהשילוב בין שירותי המדיה המקצועיים של Harrenmedia והניסיון של מוברסט בעולם המובייל". בנוסף לתפקידו בראש Harrenmedia, פוטנטה הינו משקיע בחברות כמו AliBaba, Spotify, Happn ואחרות.

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה