עמק הקריאייטיב

מזבלה

ברגעים אלו ממש עלה לאוויר אתר "Creative Valley" הפרויקט המבורך של ערן גפן ותפוז אנשים השם לו למטרה להציג את כל עבודות הפרסום הישראליות שהוגשו לתחרות הפרסום היוקרתית Cannes Lions. ריספקט. תקפצו לבקר באתר.

עמק הקריאייטיב, ערן גפן, קריאייטיב, קאן, cannes lions

איזה בחור חביב שלח לנו מייל לפני מספר חודשים ושאל למה אנחנו פחות מתעסקים ביח"צ בבלוג, אז הנה במיוחד בשבילו אני מדביק פה את הקומוניקט של "עמק הקריאייטיב".

היום בערב עולה לאוויר: אתר המאגד את כל ההגשות הישראליות לקאן.
היום בערב יעלה לאוויר אתר האינטרנט המאגד ומקדם את כל העבודות הישראליות שהוגשו לפסטיבל הפרסום בקאן’Cannes Lions’ שיתקיים ביוני השנה. האתר בשם creative valley מרכז את כל העבודות על פלטפורמה אחת ונועד להציג לעולם את היכולות הישראליות. באתר משתפים פעולה כל משרדי הפרסום שנגשו לקאן, יוצגו בו מעל 100 עבודות שונות, מתורגמות לאנגלית, בעוצמה שווה וללא עדיפות למשרד זה או אחר.

האתר יופץ באמצעות קמפיין אינטרנט לכל מנהלי סוכנויות הפרסום הגדולות בעולם, מנהלי קריאייטיב ואינטראקטיב. בנוסף יעלה קמפיין אינטרנט לקידום הקרייאיטיב הישראלי בעולם באתרי פרסום בינ"ל. זוהי הפעם הראשונה בה ענף הפרסום הישראלי מתאגד על מנת להציג את יכולותיו בחו"ל ומתעלה מעל ביצת הקקטוס המקומית. בעבר עשו זאת מדינות כמו ארגנטינה וברזיל אשר התארגנו וכיום נחשבות למובילות קריאטיביות בעולם ועל כך יעיד השיא האחרון בפסטיבל הקליאו בו מרסלו סרפה מחברת almap bbdo בברזיל קיבל את פרס "מפעל החיים" של הפסטיבל כאיש הקריאטיב המוביל בעולם והוא רק בשנות הארבעים לחייו.

את האתר יזם ערן גפן מנכ"ל Y&R אינטראקטיב אשר הזמין את כל המשרדים להשתתף בו, הוא נבנה בהתנדבות ע"י אתר האינטרנט תפוז אשר גם יקים פורום אינטרנטי סגור (קומונה) של אנשי פרסום ושיווק מובילים במיוחד למטרה זו. האתר נבנה בטכנולוגיית פלאש מתקדמת אשר מציגה את כל העבודות באופן רנדומלי במעגל חוויתי. העבודות באתר ממוינות לפי קטגוריות התחרות, סרטים, פרינט, חוצות ואינטראקטיב ולכל עבודה קרדיטים ליוצרים.

בין המשרדים שהגישות עבודות לאתר ניתן למנות את שלמור אבנון עמיחי, מקאן אריקסון, באומן בר ריבנאי, אדלר חומסקי אנד ורשבסקי, גיתם BBDO, מקאן דיגיטל וחברת Y&R אינטראקטיב.

הרעיון הפרסומי מאחורי הקמפיין הוא למנף את התדמית של ישראל כמובילה בתחום ההיי – טק גם לכיוון החדשנות הקריאטיבית ומכאן הרעיון לשם Creative Valley" – עמק הקריאייטיב. creativalley.co.il

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

3 תגובות לפוסט

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים