אני טיפוס מאמין

מזבלה

הלו זיבלונים, גיא גיא התעופף לו היום ב-5 בבוקר לפסטיבל קאן ועכשיו אנחנו צריכים שתזמנו את כל הכוחות העל זיבלוניים שלכם, את כל הקארמה הטובה ותחזיקו לנו אצבעות וקולבים למחר. ביום שני בבוקר יודיעו על השורטליסט של promo lions 2009 וב-19:30 יחל טקס חלוקת הפרסים בקטגוריה. אני יודע שבשבועות האחרונים קיבלתם מנת יתר מהפסטיבל ומכריסטינה אבל אני גם יודע שרובכם מפרגנים ומייחלים להצלחת הקמפיין.

אני לא מתבייש לומר שאני פאקינג מתרגש מהעובדה שלאחר פחות משנתיים שבה קיימת הסוכנות הגענו למצב שבו אנחנו שולחים באמונה כנה ושלמה קמפיינים לתחרויות פרסום ועובדים בשיתוף עם מפרסמים אמיצים, חזוניסטים ומובילים. השנתיים האחרונות היו מהקשות והמהנות בחיי ואני גאה לומר שמאפס כסף ואפס תמיכה הקמנו את סוכנות הקריאייטיב שלנו, הפרחנו מדבר שומם וילדנו לאוויר העולם משהו שמרטיט לי את האמונה ברצון וביכולת האנושית בכל פעם מחדש. אני מודה לכם, שהרי אתם חלק בלתי נפרד מאותו חזון. תודה!

httpsvh://www.youtube.com/watch?v=J6b-dBj5SxU

במידה ונשארתם כמוני בארץ ומעניין אתכם לעקוב אחר ההתרחשויות בפסטיבל, הנה כמה אתרים חדשים וישנים שיעדכנו אתכם בכל מה שקורה בפסטיבל הנוכחי.

הטוויטר שלנו: גיא הבטיח לעדכן בתמונות ובטוויטינג מהפסטיבל – אז אם עדיין לא הצטרפתם לרשת הציוצים שלנו, הקליקו כאן והתחילו לעקוב אחר מעלליו.

הטוויטר הרשמי של קאן ליונס: בעקבות הטרנד הסוחף של רשת טוויטר, גם הפרנצ'יז בפסטיבל קאן פתחו חשבון ציוצים – הקליקו כאן ועקבו אחריהם.

אתר קאן ליונס: צפייה במועמדים, שורטליסט והזוכים כמעט As It Happens, קליק לאתר.

Isobar TV: בשלושת השנים האחרונות האתר Isobar TV מסקר את הפסטיבל, נראה אם גם השנה יהיה סיקור וידאו. קליק לאתר.

Real Time Cannes: אתר סיקורים מיוחד של Adweek's – קליק לאתר.

Lion Daily News: חדשות, רכילויות וסיפורים מהפסטיבל. קליק לאתר.

Cannes Cast: אתר חדש שמבטיח שידור חי מפסטיבל קאן – קליק לאתר .

cannes-cast.jpg

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

17 תגובות לפוסט

17 תגובות

  1. באמת כבוד גדול וזה גם המקום לפרגן על האומץ לפתוח משרד עם לא הרבה יותר מאשכים בריאים וכישרון, שיחקתם אותה ונתתם בראש. כבוד

  2. דורי כפרות
    הפוסטים שלך, זה משהו… כל פעם מחדש כמעט גורמים לי לבכות (טוב, לא נגזים) אבל כן גורמים לי להזכר בזה שאני במקצוע הנכון כי יש בו עדין אנשים טובים 🙂

  3. עשיתם האסל פרודקשן מרגש ומושקע מכל בחינה אפשרית, ומגיע לכם גם לקחת את האריה הגדול על קמפיין כריסטינה, וגם לקחת את הבייבי על המדחום.

    בהצלחה !!!

  4. בהצלחה, שועלי מזבלות שכמותכם. אני אראה היום "קולב נולד" בשבילכם. יאללה, תביאו עוד אח צעיר לפרס שקטפתם על המדחום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים