במסיבת הפורים של רשת ארומה ראיתי שדיים

מזבלה

וזה כבר לא עניין של SEO למילה שדיים. זה עניין של דור שהושחת בטרנדים ובנורמות חברתיות. מה עובר על הדור הצעיר? למה נערות מרגישות צורך ללבוש מחשופים עמוקים ולחשוף בפנינו את מלוא הדרם. ומאידך כמה הולם להרגיש במסיבת הפורים של רשת ארומה כמו במחלבה של תנובה או טרה או יטבתה (ביום שישלמו לנו נכתוב חברה אחת). מסיבת התחפושות של ארומה התקיימה באורו – oro תל אביב, הפקה מקסימה של נתיבי לכת. האירוע האידאולוגי הזה היה כמעיין גיבוש והכרת תודה לעובדי ארומה תל אביב. למה אידאולוגי? כי רוב עובדיה של הרשת הם בני נוער (כוח עבודה זול) עולים חדשים (לא פוצים פה) ובעלי פיגור שכלי (9 שקלים לשעה), כמה אידאולוגי מצדם. גיא, מגיע להם פרס מפעל חיים של המזבלה לא?

purimparty450.gif

לאירוע הגיעו מנכ"ל ארומה זה עם ה-BMW שלטענתו מרוויח 800 דולר לדקה (משהו בסביבות 550 מיליון שקל בשנה, שזה בעצם אומר שכל הכנסותיה של ארומה הולכות למשכורת של סער שפע) מקאניסט לשעבר ופפי אחד. היתה הופעה מהנה של הנרי וניקה, אחלה טורטיות והמבורגרים קטנטנים. היה נחמד, הרבה אלכוהול, הרבה שיכורים ורקדניות מדהימות שהחליפו חמש תלבושות במהלך האירוע. לאימג' של ההזמנה קליק כאן | פרשת את שחורה ואני מרוויח 800 דולר לדקה

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

5 תגובות לפוסט

5 תגובות

  1. נכתב "זה עם הבמוו" – דובר על כך שהיתה ברשותו מרצדס לכן הוא ניגש לסוכנות ונפל על מלי בגידופים נאצות ושאר דיבורים נגועים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים