מזבלה
לעולם אל תקחו עוגייה מאדם זר

לעולם אל תקחו עוגייה מאדם זר

האח הגדול הוא אומנם עדיין לא באנר אבל בהחלט קמפיין אינטראקטיב גדול של מקאן דיגיטל. מרביתכם בטוח לא ייחסתם חשיבות כזאת גדולה לקמפיין הבאנרים הפשוטים של דאוס שהבליחו ברשת בשבועות האחרונים, אשר קליק עליהם הוביל לעוד עמוד נחיתה שגרתי עם טופס רישום פרטים אישיים. מה שהגולשים לא ידעו הוא שלאחר הרישום, הפלאש שומר 'עוגייה' בקבצים הזמניים של הגולש אשר מכילה את כל הפרטים שנכתבו בטופס. מכאן התחיל קמפיין פרסומי-טכנולוגי שהביא לבאזז של 7% קליק רייט בבאנרים, פניות נזעמות של עשרות הורים ולבסוף להורדת הקמפיין עצמו (על פי נתונים שהתקבלו ממקאן דיגיטל). אז איך זה עובד? לאחר מילוי הטופס הגולש נתקל בכמה מוקדים רלוונטים ברשת (נענע10, וואלה ZONE, אתר ערוץ הילדים) בבאנרים פרסונליים אשר שאבו את פרטיו מהעוגייה. קליק על אותם הבאנרים הוביל לעמוד נחיתה עם אינטראקציה נוספת סטייל קוד בינארי (www.010101010.com). אתם מוזמנים לנסות את העניין בעצמכם, הקליקו כאן למעבר לעמוד הרישום של דאוס, לאחר מילוי הפרטים (אפשר אימייל פקטיבי) הקליקו כאן ותוכלו לראות את הבאנרים בפעולה. למי שלא אוהב עוגיות, הנה תהליך הזרימה של הקמפיין.

שלב 1 בקמפיין: לאחר לחיצה על הבאנר הרגיל הגולשים מנותבים לעמוד נחיתה עם טופס השארת פרטים. לאחר מילוי הפרטים נרשמת עוגייה עם המידע:

שלב 2 בקמפיין: באנרים פרסונאליים עם קולר לקוקי באתרים: נענע 10, וואלה, אתר ערוץ הילדים:

במקביל לקמפיין האינטרנט התקיימה גם פעילות שטח קד"מית של קבוצת פרומרקט אשר כללה יציאה של 4 צוותי דיילים לבתי ספר יסודיים בפריסה ארצית, בתלבושות "עתידניות" ממותגות, מצויידים בפוסטרים וסטיקרים של שחקני הסדרה (מייקל לואיס, עדי הימלבלוי ומיכאל מושונוב), כאשר תסריט השיחה הוא: "רוצים לזכות בהקרנה פרטית עם כוכבי הסידרה "דאוס"? היכנסו לאתר ותוכלו לזכות". בנוסף לכך היה בשטח גם דייל המצוייד במחשב (pixman), מצלמה ובתוכנה אשר מצלמת את הילדים אונליין.

דאוס פרומרקט

דאוס פרומרקט

דאוס פרומרקט

דאוס פרומרקט

ולקינוח, הקליפ של דאוס פרי בימויו של הזיבלון הויראלי יוני ציגלר:

קרדיטים
קמפיין אינטראקטיב סמנכ"ל קריאייטיב: אלדד ויינברגר מנהל קריאייטיב טכנולוגיה: מקס שצ'רבקוב מנהל קריאייטיב: מירן פחמן קופי: שהר לוינשטיין ארט: ויקי גנלדמן מנהל מחלקת פלנינג: יוני להב מנהל פיתוח תוכן: ניר רפואה סופרוויזרית: דפנה דויסקי תקציבאית: יעל קריבוי עיצוב: מרים מושינסקי, שי מיה פלאש: עמרי יריב, עידן סמברג, סנדי סלמן פיתוח web: דן אפטר, אסף ביטון, ניב קנטור

קליפ דאוס משתתפים: מיכאל מושונוב, מייקל לואיס, עדי הימלבלוי, איתי שור, אסתר ראדה, איילה ליפשיץ מוזיקה: אדם בן אמיתי הפקה: מובי פלוס בימוי: יוני ציגלר צילום: אלעד דבי עריכה: יובל ארז אונליין: אהרון פאר

13 תגובות

 • המקס שצ'רקוב הזה (מנהל קריאייטיב טכנולוגיה) הוא יותר מדי טוב.
  לא מכיר אותו אישית אבל מעריץ אותו כמו את מייקל לואיס לפחות

 • זו פשוט עבודה מעולה מעולה מעולה
  אם נעזוב רגע את המפוקפקות המוסרית
  זה פשוט תענוג

 • אני מאוהב בחתולה של מקס…
  אוהב אותן עם שפם.

  שאפו לפרומרקט על הדייל עם הצג. מגניב מגניב לגמרי.
  ושאפו לכל הדיגיטלים [לכל הקרדיטים חוץ ממישהו שבחיים
  לא היה חושב על רבע מהדיגיטליות של הקמפיין הזה… :-)]

 • [Comment ID #14990 Will Be Quoted Here]

  LOL חח בכלל לא שמתי לב 🙂
  תהרגי אותי שלוליה כבר אין לי שמץ מה שם המשפחה שלך, סלמן קלאוס בלה בלה

  אני אקרא לך שלוליה 🙂

 • ממש שיחוק, אבל למה הדיילים לא נראים מהעתיד, אלא יותר כמו ניאנדרטליים פרה היסטורים?! ויסלחו לי הניאנדרטליים. אני לא מדבר על יופי, אני מדבר על קצת השקעה בעיצוב השיער לפחות.

 • הגעתי לכאן במקרה דרך גוגל, ואני חייב להגיד לכל משתתפי הקמפיין שאתם פשוט עושים עבודה מדהימה.
  הרעיון… אני באמת לא יודע איך חשבתם על רעיון כזה, נעזוב את הקטע שזה מאוד אטרקטיבי וזה קמפיין ברמה אחרת לגמרי, איך שהכל מסתדר בקמפיין, זה פשוט מרשים.
  אני עומד להמשיך לקרוא פה על עוד קמפיינים אחרים שלכם, אבל אני לא חושב שיהיה עוד קמפיין שיגרום לי להתרשם כמו זה. אתם עושים את הפרסומות דבר מעניין. תמשיכו ככה, ואני מקווה שתצליחו הרבה יותר מכמה שאתם מצליחים עכשיו.

הוסיפו תגובה