מזבלה.קום

פישתון

מזבלה

מאת: יהודה שוייצר, אייטם מדיה. מאוחדת יצאה בפעילות שטח לקידום המרפאות להרטבת לילה, באמצעות JWT ישראל. הפעילות התבצעה לאחר לילה גשום במיוחד, מתוך מחשבה לנצל את השלוליות הרבות ולמקם בתוכן מאות שלטים ועליהם המסר: "סובל מהרטבת לילה? פנה למרפאה לטיפול בהרטבת לילה של מאוחדת". ארז מי-טל, סמנכ"ל הקריאייטיב של JWT ישראל: חיפשנו דרך מקורית ורלוונטית לקדם את מרפאות מאוחדת לטיפול בהרטבת לילה. הבנו שאנחנו מחפשים פתרון שגם ימחיש את הבעיה וגם יעשה שימוש חכם במדיה להעברת המסר. השילוב של שלטים הממוקמים בתוך שלוליות הדליק אותנו מהשנייה הראשונה. הפעילות עצמה גררה תגובות נלהבות מעוברי אורח שפגשו את השלטים במיקומים מפתיעים ולא קונבנציונליים".

זהירות, מדרכה מוכתמת בשתן
זהירות, מדרכה מוכתמת בשתן

קרדיטים
מנכ"ל ומנהל קריאייטיב ראשי: יורם דמבינסקי סמנכ"ל קריאייטיב: ארז מי-טל קריאייטיב: ליאור כהן, דודו הרוש מנהל לקוח: אלי עצמור סופרוויזר: תומר רוטנברג תקציבאית: מיטל זורע צלם: יוסי זיגדון

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

6 תגובות לפוסט

6 תגובות

  1. הרעיון כשלעצמו חמוד+ אבל לצערי כל כך מועתק מכמה דברים שנעשו בעבר בעולם שזה קצת עצוב שהם עושים מעשה פרומרקט ופשוט מייבאים קריאטיב (לצערי יש לי חיים אז אני לא אתחיל לחפש מאיפה הם העתיקו)

  2. יש לי זיכרון עמום על מגה ספורט ודודי בלסר – שלטי מנהרת רכבת של דודי מזיע מפעילות ספורט ומתחתיהם השלט הצהוב הזה של סכנת החלקה, אם כי זה נעשה כפרינט ולא כפעילות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים