מקאן דיגיטל את ה"באזז" תשאירו לזבובים

מזבלה

"על השאלה מדוע הוחלט לא לחשוף את שם המשרד המגייס, אמר ארז: "רצינו ליצור באזז וסימני שאלה למשך יומיים-שלושה. כעת זה כבר עלה עם זיהוי מלא שלנו." יוסי ארז – מנכ"ל מקאן דיגיטל. מתוך כתבה שפורסמה ב-22.3 בוואלה.

fly.gif
אין ספק שהרעיון שעומד מאחורי קמפיין הדינוזאורים של מקאן דיגיטל הוא גאוני. אבל בחייאת זומזום הקדוש על איזה "באזז" וסימני שאלה אתה מדבר בנאדם? הרי ששניה אחרי שהמזבלה ידעה על הקמפיין כבר היה ברור שזה שלכם (קליק כאן לפוסט מה-19.3). הבעיה בחברות הפרסום והאינטראקטיב בארץ שחלק נכבד מעובדיהן אינם מקושרים כלל לעולם המחשבים ובפרט לעולם האינטרנט, מעבר לכתיבת WWW, הוספת אתר למועדפים וטפיחה עצמית על השכם בטוקבקים הם אינם מבינים מאומה. אני לא מדבר על פרסומאים כמו: חברי למזבלה גיא דיין, מירן פחמן, ערן ארדן ונוספים שכן פתוחים לטכנולוגיה, שיודעים לחפש ולמצוא, לנצל את נפלאות האינטרנט ולנהל בלוגים. אני מדבר על אותם פרסומאים שרוצים ליצור "באזז" אמיתי ואין להם בכלל מושג במושגים כמו whois, dns שבעזרתם ניפצנו את ה"באזז" המיועד. מבחינתי אלו הם האולד סקול, הענתיקות, אלו הם הדינוזאורים האמיתיים.
זה מזכיר לי את אתר: nasralla.co.il מישהו זוכר? בכל מקרה הוא כבר לא בנט, אבל אם אז הייתם עושים עליו whois, הייתם מבינים את הכוונה שלי למיסתורין אמיתי. האתר נרשם תחת מוחמד אבו זוברי עם פרטים מפוברקים. זה באזז.
ולסיום שלא יגידו שהמזבלה זה בלוג של שמוקים, אל תשכחו להכנס לקמפיין המדובר: קליק כאן.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

4 תגובות לפוסט

4 תגובות

  1. את הבאז הברנז'אי הם היו עושים גם בלי להסתיר את העובדה שהם יצרו את האתר.

    כשהרעיון טוב – הכל טוב.

    סתם מיותר העניין של השלושה ימים, או כמו שהיינו אומרים כשהיינו קטנים: "סתם מתלהבים".

  2. קודם כל אציין שהמגניבים לא כותבים והוהוה, ישר את הכתובת שבאמצע וקונטרול אנטר. 🙂 . כעת אומר שאפו למקאן על הביצוע הפנטסטי, זה היה מגניב לגמרי והם מעסיקים פלאשיסטים תותחים. ועכשיו לסיבה שלשמה אני מוסיפה תגובה.. הפאשלה בוונאבי מיסתורין, מישהו זוכר שאורנג' שמו באנרים מיסתוריים [כמה מיסתורי זה כבר בכתום על שחור] בבערך 90 אחוז משטחי הפרסום הבולטים ברשת, עם שעון של ספירה לאחור? הפספוס שלהם היה שהספירה היתה מבוססת על השעון של הגולש ולא על שעון גלובלי או ספציפי שלהם, ואנשים פשוט הזיזו את שעון המחשב שלהם יומיים ו5 שעות קדימה, וראו את ה"הפתעה". מצד אחד, זה שכולם כבר ידעו על מה מדובר, הרס את הקטע, מצד שני כולם ראו את זה ודיברו על זה אז אחלה זמזום. [אה, התחלתי ב"זוכרים את זה ש" אז הייתי צריכה לסיים בסימן שאלה. אז הנה?]. לסיום, אם אתם רוצים לדעת מי עומד מאחורי קמפיינים וריאלים כאלו ואחרים, כנסו ל virus-tv.co.il ‎. סליחה על חוסר החלוקה לפסקאות, זה נבצר ממני טכנית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים