מזבלה.קום

פאשלה בלייב

מזבלה

ברוח תוכנית הריאליטי "האח הגדול" בעוד כ-50 שעות יעלה לרשת קמפיין מעניין (StayInBed.co.il) של מקאן דיגיטל לשוקו Shock. אניטה אוס, צעירה בת 17 וחצי מעפולה הולכת להגשים חלום וביום ראשון תכנס למיטה ל-5 ימים רצופים אשר יתועדו בשידור חי באמצעות שלוש מצלמות רשת.

placeholder for flash movie

עד כאן הכול טוב ויפה אבל עכשיו מגיעה הפאשלה. משום מה קלטתי שבזמן טעינת אתר תפוז נטען גם פלאש חבוי הקורא לסטרימינג מאותן מצלמות שאמורות לתעד את חמשת ימי המיטה של אניטה אוס. בעולם המערבי קוראים לזה Easter egg, אבל היות ועולם הפרסום הישראלי לא כזה מתוחכם אז פשוט נקרא לילד בשמו – פאשלה. הנה כמה תמונות שלכדתי משם, הרוב דיבורי הפקה, חלקם מעניינים וחלקם לא. את הקישור לאותו הפלאש אני לא אפרסם כאן וגם לא את מיקום הדירה כפי שנחשף שם, אבל במקום צ'ופרתם באיש הפקה חצי עירום. הידד.

שוקו שוק, אניטה אוס

קרדיטים
סמנכ"ל קריאייטיב: אלדד וינברגר סמנכ"לית לקוחות: הדר גור אריה מנהל קריאייטיב: מירן פחמן מנהל קריאייטיב טכנולוגיה: מקס שצ'רבקוב קופי: שהר לוינשטיין ארט: ויקי גנדלמן מנהל פיתוח תוכן: ניר רפואה סופרוויזרית: נטע שניר תקציבאית: ענת יבלונסקי פלנינג: עדי זיו אב עיצוב: מרים מושינסקי תכנות: אסף ביטון, דן אפטר פלאש: גיא צבן, עידן סמברג, עמרי יריב וגם קרדיט מיוחד לנדב רביב

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

14 תגובות לפוסט

14 תגובות

  1. סטרים תקוע ופיהוק אחד גדול. עדיף כבר שהנוער יראה האח הגדול – וזו אמירה קשה – אך לפחות כך אולי הם ילמדו משהו על החיים האמיתיים והנפשות הפועלות בו.

  2. האמת? נראה לי כמו משהו מכוון. דורי, יכול להיות ששוב נפלת למלכודת שטמנו לך ואתה משמש כערוץ מדיה חינמי? תחשוב על זה. בגדול זה נראה כמו משהו מאוד שאפתני, ברמה הטכנית וברמת התוכן, סחתיין על האומץ של הדיגיטליים האלה, מעניין מה הם מתכננים לנו שם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים