מזבלה.קום

ווה ווה ווי ווה איזה קאמבק

מזבלה

כפי שכבר הנחתם כנראה ששאול פרחיו ובניו ובנותיו ובעליהם (דובלה גליקמן), הפריזנטור האלמותי של דפי זהב בדרך לעשות קאמבק. אני מהמר שזה יהיה משהו חד פעמי לרגל חגיגות ה-60 של המדינה, סה"כ לשאול שמור מקום של כבוד בפנתיאון הפרסום הישראלי. ומאידך יכול להיות שהולך להיות לנו פה קאמבק רציני ושאול הולך להוביל את המותג – "דפי זהב" לאורך זמן. כך או כך מחקר קטן שעשיתי העלה שדפי זהב רכשו לא מזמן את הדומיין shaulflowers.co.il (כרגע אין שם כלום), וחברת Refresh – Content Power (אדם שוב וניצן פלס) אחראית על הקמת הבלוג (קצת רעוע) של שאול הממוקם בכתובת shaul-flowers.co.il (יש שם משהו) וכנראה גם על האונליין PR בפייסבוק, קפה דה מרקר ובתפוז.

שאול פרחיו ובניו, חמניות, הבלוג של שאול, דובלה גליקמן

ולסיום שאלה או יותר נכון מחשבה, אם לא מדובר במשהו חד פעמי ושאול פרחיו ובניו חוזר להיות הפנים החדשות והמחודשות של דפי זהב, מה זה באמת אומר על כל הקמפיינים, קונספטים, סרטוני האצבעות, בילבורדים גאוניים, גימל יפיתים… שנעשו בתקופה האחרונה לדפי זהב. האם זה אומר שהם נחלו כישלון? כישלון כלומר ב"קופות" אצל הצרכנים לא בתחרויות פרסים למיניהן… אולי הם היו too sophisticated? אין לי שמץ. בכל מקרה שאול פרחיו ובניו שולט.

שאול באשראם – Y&R אינטראקטיב

לינקים: הבלוג של שאול (מטמון), הטיובה, דה-מרקר, פייסבוק, פליקס.

[techtags:שאול פרחיו ובניו, ריפרש, שלמור אבנון עמיחי, דפי זהב, דובלה גליקמן, בלוג, קאמבק]

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

8 תגובות לפוסט

8 תגובות

 1. דוריאל,
  לא נראה לי שהייתה איזושהי בעיה עם הקמפיינים האחרונים של דפי זהב.
  להפך. ג.יפית באינטרנט הצליח בטירוף (35% הקלקה פר חשיפה) וקמפיין השילוט גרף המון תשבוחות ותגובות נלהבות גם מחוץ לביצה.
  בכל אופן אני לא חושב שהחזרה של שאול (אם באמת יש כזאת) קשורה לקמפיינים האחרונים.
  נראה לי שזה קשור יותר לגל הנוסטלגיה של 60 שנה למדינה ולזה ששאול הוא דמות שמזוה עם המותג עד היום.
  אולי פשוט תשאל את שאול מה הסיבה 😉

 2. זה חלק מקמפיין. כנס לפורומים ותראה איך הוא משריץ שם את עצמו עם כל מיני פלאשבקים מהעבר ואם זה לא משכנע אז כנס לאתר שלהם. מי שלא משתמש בו באופן תדיר לא יכול לשים לב לעיצוב ה-ווב 2.0 שנפל עליו פתאום, אבל זה שם.
  טוב לדעת שדפי זהב הבינו שיש להם באמת זהב בידיים ולא מוצר ארכאי. דפי זהב זה מנוע חיפוש שבשאילתא אחת יכול לתת פרטים על המשתמש שאפילו גוגל לא יכול לתת. אפשר לדעת איפה אתה גר, איזה סוג של מסעדות אתה אוהב, איזה עו"ד אתה מחפש והשמיים הם הגבול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים