מזבלה.קום

ביסלי בטעם אידיאולוג'יק

מזבלה

אידיאולוג'יק פובליסיס ישראל בקמפיין פייסבוק לבחירת שם לביסלי בטעם סודי, קליק לאפליקציה.

מתוך הקומוניקט: אסם יוצאת, לראשונה בישראל, עם מהדורה מיוחדת של ביסלי בטעם חדש שלא נאמר מהו. בשוק קיימים היום שבעה סוגי ביסלי שכולם קרויים על שם הטעם: גריל, ברביקיו, בצל, פלאפל, פיצה, חריף ומקסיקני. הפעם, בצעד חסר תקדים, על אריזת הביסלי החדש לא יופיע טעם המוצר ובמקומו יופיעו שלושה סימני שאלה: בטעם ???. מדובר במהלך שיווקי, ראשון מסוגו בישראל, כאשר השקית אינה מסגירה את טעם המוצר והצרכן יכול לגלות מה קיבל רק לאחר שטעם את החטיף. כך נוצרת חווית לקוח המבוססת על מוטיב ההפתעה עבור לקוחות "נועזים" שלא יחששו להתנסות, מאחר וברור להם שמה שלא ייפול בחיקם, הביסלי יהיה טעים. באמצעות עמוד הפייסבוק של ביסלי, (שבו כבר היום חברים מעל 65,000 גולשים) מוזמנים הצרכנים לקבוע את שם המוצר. מדי שבוע יחולק אייפד מתנה לשם שהיה הכי אהוב על ידי קבוצת המשתמשים בעמוד.

תנו שם לביסלי הסודי - מתוך הפייסבוק, אידיאולוג'יק
תנו שם לביסלי הסודי - מתוך הפייסבוק, אידיאולוג'יק

קרדיטים
תקציבאית: דנה סיוה קופי: עילי רותם ארט: בכור בר טור מנהל קריאייטיב: דודו דהן סופרווייזר: דורון לוינשטיין תקציבאית: דנה סיוה מעצב: אלכס טרובלנקוב מתכנת: אלון ליוש מתכנתת: אודליה טלגאוקר מנהל מדיה חברתית: עידן קליגרמן

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

10 תגובות לפוסט

10 תגובות

  1. קצת נמאס מתחרויות לייקים. היינו שם ומיצינו.
    באידיאולוג'יק התעייפו כנראה

  2. הרעיון השיווקי מוצלח מאד. קניתי את הביסלי בשביל לטעום.

    ההמשך שלו כמכונת לחייקים מאד רע ומוציא את כל הטעם מהשיווק. אני לא אקנה עוד פעם.

  3. לדעתי המהלך של טעם "סודי" לחטיף די מוצלח.
    הפעילות בפייסבוק לעומת זאת די משעממת ונחרשה מכל כיוון. למרות שזה הימור בטוח עם קהל היעד חובב הלייקים, אפשר היה להפוך אותו ליותר מעניין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים