אתרי החדשות טעו אך הגולשים עדיין מפרגנים: יונית לוי (לא) ילדה

אוהד גל
אוהד גל

אתרי חדשות הבידור הוטעו וטעו לאחר שבשעות האחרונות דיווחו כי אשת חדשות ערוץ 22 ההריונית יונית לוי ובן זוגה, השחקן עידו רוזנבלום, הביאו בליל אמש לאוויר העולם את בנם הבכור (ראו: MakoCelebs). האייטמים אודות הלידה שלא התקיימה הוסרו מהרשת, אך גולשים בפייסבוק עדיין מפרגנים לאשת הקרח של הטלוויזיה הישראלית במגוון גאגים, שלבטח יחזרו להיות אקטואלים מיד לאחר הלידה האמיתית.

עשיתם גאג? שלחו!

אבירן מניר (קליק לפייס)

אבירן מניר
אבירן מניר

אוהד גל (קליק לפייס)

אוהד גל
אוהד גל

הרמיונית – אבנר רסל

הרמיונית - אבנר רסל
הרמיונית – אבנר רסל

בלוגר הרכילות עומרי חיון שהיה הראשון לפרסם את דבר ה"סקופ" כתב בעמוד הפייסבוק שלו:

"צהריים טובים לכל גולשי פורטל עומרי חיון, אני מוצא לנכון לשתף אתכם בכך שאתמול בשעות הלילה פרסמתי בפורטל ידיעה לפיה מגישת חדשות ערוץ 2, יונית לוי ובן זוגה עידו רוזנבלום, הביאו לעולם את בנם הבכור. ידיעה שלבסוף התבררה כשגויה. הפורטל רץ כבר במשך כחמש שנים. מאז הקמת הפורטל עלו כחמש או שש ידיעות שגויות. דברים כאלה לפעמים קורים. בטח כפורטל שבו הכותב, העורך, התחקירן והמגיש- זה אותו בן אדם. אומנם זה לא אומר שזה בסדר לפרסם ידיעות שגויות, אבל זה קרה, ואני מתנצל על כך.

אז נכון, יונית טרם ילדה, למרות שאני חושב שהגיע כבר הזמן (את יודעת יונית, את נכנסת לעשירי…). אני מבטיח להמשיך ולהביא לכם ידיעות אמינות עד כמה שאפשר, לבדוק ולוודא שכל ידיעה הכי קרובה לאמת עצמה. אני רוצה להתנצל גם בפני כתבי רכילות כאלה ואחרים על כך שהעסקתי אותם בליל חמישי, אני יודע כמה אתם לא אוהבים לעבוד בערבי חמישי (או בכלל..) אני רוצה להתנצל גם בפני האתר של הזכיינית שמעסיקה את יונית על שגרמתי לו להעלות לרשת ידיעה לא נכונה על המגישה הראשית שלו… ומזל טוב למישהי שכן ילדה: לירז צ'רכי. שבת שלום לכולם!"

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

2 תגובות לפוסט

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים