מזבלה
תכירו את פיני

תכירו את פיני

תומר ברזידה, 26. יליד הארץ (רעננה), יוצא יחידה קרבית, למד עשיית קולנוע דיגיטלי באוסטרליה ואנגליה – שם הוא חי בשנים האחרונות. החליט ליצור את הסדרה עקב התנסות אישית בפער החברתי-תרבותי של ישראלים הגרים בחו"ל. כותב, מפיק ראשי, מנהל את אתר הסדרה באינטרנט ומגלם בעצמו את דמותו של פיני.

פיני, טבח בקריה שזה עתה השתחרר, מנסה להגשים את חלום חייו. הפנטזיה שלו היא להיות הגורדון רמזי הבא, השף הכי מפורסם באנגליה. פיני, ישראלי בכל רמ"ח איבריו, מדבר אנגלית, אך חושב עברית. חדור ביטחון ומלא אופטימיות הוא שוכר דירה בלונדון. שותפו לדירה, טום ג'ונס, יורק דם בניסיונות לגשר על הפער התרבותי העצום ולהבין מה פיני רוצה. פיני, משוכנע שכולם מבינים אותו, שכולם חברים שלו, מתנהל כמו בשכונה. פיני הנה דמות קומית, על גבול הסאטירית. הסיטואציות היומיומיות אותן הוא פוגש, מאירות באור משעשע את תכונותינו הישראליות הטיפוסיות. לצופה הישראלי יהיה קשה שלא להזדהות ולהתמכר לפורמט.

הסדרה מצולמת בלונדון ע"י צוות ישראלי ובריטי ורובה בשפה האנגלית עם כתוביות בעברית. הסדרה חינמית! זמינה לצפייה ישירה באתר הבית, ניתנת להורדה ב-HD או בפורמט מיוחד ישירות למכשירי האייפון. תיבת הצעות מיוחדת ([email protected]) מאפשרת לגולשים להגיב ולהשפיע בפועל על עלילת הסדרה. כל פרק 5-8 דקות. הסדרה תעלה לאוויר בנר ראשון של חנוכה, 11 בדצמבר 2009. בינתיים, תבקרו באתר – כאן. קליק להורדת מדיה קיט.

9 תגובות

הוסיפו תגובה