מזבלה.קום

הורים קוראים טוקבקים שנכתבו על ילדיהם בפייסבוק בקמפיין חדש של איגוד האינטרנט

טוקבקים
טוקבקים

אחרי שהשיקו קמפיין טוקבקים נגד האלימות ברשת, המרכז לאינטרנט בטוח אותו מובילה המנכ"לית אורנה היילינגר של איגוד האינטרנט הישראלי, משיק יוזמה קהילתית נוספת למלחמה בבריונות דיגיטלית ברחבי הרשת וברשת החברתית 'פייסבוק' בפרט.

במסגרת הסרטון שמושק תחת הכותרת "שומרים על הילדים, גם ברשת" רתמו באיגוד האינטרנט הורים וילדים שהסכימו לקרוא בפעם הראשונה את ההודעות והטוקבקים שילדיהם מקבלים ברשתות החברתיות. הסרטון מתעד את הריאקציות של הילדים וההורים, כולם מקרים אמיתיים של אלימות ברשת שהתנדבו להיחשף בכדי לעצור את התופעה. הסרטון הופק על ידי חברת teenk של יניב ויצמן ומושק בשיתוף הוועדה לזכויות הילד, בראשות חברת הכנסת ד״ר יפעת שאשא-ביטון.

קרדיטים
משרד פרסום: teenk מנכ"ל ובעלים: יניב ויצמן משנה למנכ"ל: ענת בן טוב מנהל מחלקת וידאו: אייל יוסף סמנכ"ל תוכן וקריאייטיב: גלי שוורץ ארט דיירקטור: כפיר בנישו מפיקה ראשית: אביב נודלמן מנהל לקוח: מתן חיון מנהל תוכן: אורי אגמון קריאייטיב: ניקו וואטס במאי ועורך: אייל יוסף צלמים: אלעד סגולי, אייל יוסף, קובי שרביט מפיק בפועל: אביתר נגר תאורן: קובי שרביט סאונדמן: שחר גיא שיער: שירלי יואל מסוכנות טיה טים איפור: רונית גלמור מסוכנות טיה טים סטיילינג: גל לאקדמייה לסטיילינג של אייל חדד מסוכנות טיה טים פרומטר: פרומפטרמן סטודיו: דרור שניידר, מתן רז משתתפים: מירי ואלין כהן, גלית ובן בק, אדי ועמרי מזרחי, אושרית ורותם שטרית, ברוך ולאה גליקמן

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

2 תגובות לפוסט

2 תגובות

  1. כמה פעמים אפשר לחזור על אותו שטיק מועתק מחו"ל? חברי כנסת קוראים טוקבקים, הורים קוראים טוקבקים, מה עם טוקבקיסטים קוראים טוקבקים זה יכול להיות רעיון מאוד חדשני.

    פשוט הזוי כמה פעמים אפשר למחזר את אותו הזבל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים