פיילוט פריקשן – העט הראשון שלי

ברונו אול ניו מדיה של ערן גרינברג בקמפיין חדש לעט המחיק פיילוט FriXion (יהודה ברמן). הקמפיין משלב פרסומת אינטרנטית ופעילות אינטראקטיב הכוללת משחק בשם 'כותבים מוחקים, כותבים מחדש'.

דבר הפרסומאי: "הבירה הראשונה, החברה הראשונה, הסיגריה הראשונה, הנסיעה לחו"ל הראשונה ועכשיו 'העט הראשון שלי'. הרעיון האסטרטגי שהוא גם הכותרת של הקמפיין my first pen, ממקד את מאמציו לגיל בית ספר יסודי, בו סביב כיתות ד'-ו' מורשים הילדים להתחיל לכתוב בעט. המעמד של להיות "הראשון" בעצם מתמצת את השאיפה של הילדים להיכנס לעולם המבוגרים. קליפ מוסיקאלי ומוסיקה מקורית מוביל את הקמפיין. בנוסף פותח משחק וובי המעמיד במבחן את יכולת הזיכרון האנושי. הקמפיין כולל שיתוף פעולה עם תוכנית הבוקר הקייצית "שטותניק" בערוץ ניקלודיאון, ואתר וואלה ניקלודיאון, מיתוג של עמדות מכירה בחנויות כלי כתיבה,ובנוסף גם תעשה פעילות להורים באתר וויינט".

העט הראשון שלי
העט הראשון שלי

קרדיטים
משרד: bruno all new media מנכ"ל: ערן גרינברג ניהול פרוייקט: דנה עצמון מחקר: הגל החדש ניהול קריאייטיב: ליאור קובינסקי עיצוב גרפי: שירה גרינברג פז מוסיקה מקורית: ניר גדסי מילים: איתן דור שב טכנולוגיה: מאיר עמר צילום סטילס: אילן בשור צילום וידאו: רותם ירון במאי: רם מצא הפקת וידאו: קוקורוזה

4 תגובות

 1. איזה חריפים שם בברונו:
  "…הסיגריה הראשונה, הנסיעה לחו"ל הראשונה, :cactus: המציצה הראשונה :cactus: – ועכשיו 'העט הראשון שלי'…"
  הסרט הזה שכנע אותי סופית שאין לי צורך בעטים בחיים

 2. אין ספק שהפרסומאי עלה כאן על תובנה מדהימה.
  הרי איזה בן או בת נוער היום מתעניינים בכלל בסלולאר, הודעות טקסט,
  אייפד, פייסבוק וכל זה?
  הרי ברור שכשהם חוזרים הביתה מבית הספר, הם רצים אל המכתביות,
  כותבים סוד כמוס לפרה ולסוס באמצעות העט שלהם תוך כדי שהם
  רושמים את כל הדברים המעניינים שקורים להם ביומנוער של איטו אבירם.

  אין ספק שמדובר במהלך שיווקי פורץ!

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר.