מזבלה.קום

אוהבי המותגים התאחדו!

מזבלה

קבלו את סרטון ההשקה של מיזם MyBrandz מבית גפנון (ערן גפן, רועי כהן, דנית חץ). לאלה שאני חייב 30 שניות מחייהם – יש קצת עירום ואחלה של קריין סייקו, אני מקווה שזה יספק אתכם! קליק לרישום לאתר ובהצלחה גדולה לחבורה עם המיזם.

flixcoil3446178-flixcoil3446178-novid

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

15 תגובות לפוסט

15 תגובות

 1. [Comment ID #27198 Will Be Quoted Here]

  פרסומאי מטיבו ציני, רעיון בן זונה.
  אני הייתי באיש הבוער, אם משהו לא זורם שם הוא נפלט החוצה טיקטק.
  נראה לי מגניב לבדוק שם גבולות.

 2. מזל טוב ובהצלחה לצוות על המיזם וההתחלה החדשה.

  מהמעט שאני קורא פה ובעיתון היום, ולא מעט דמיון שנדרש בכדי למתוח את הקוים שבין הנקודות שהועלו, אני מניח שיש פה קו חשיבה חדש ומענין ובעצם שעון אישי שבו המותגים המעורבים בחייך מלווים אותך בקהילה/רשת לאורך ציר הזמן.
  אם זה באמת הרעיון יש לזה לטעמי פוטנציאל מדהים מבחינת תוכן שיווקי של הגולשים, גם המון יכולת לבקר ולפתח מוצר בשיתוף עם הצרכנים שלו, לקבל נתונים איכותיים יותר מבאפיקים של מחקר ואני כולי ציפייה לראות איך כל זה נרקם למציאות אחת שבינך לבין סך המותגים שאתה צורך.

  חח מה הסיפור הזה על ברנינג מן.. ? הייתם צריכים לטוס עד נאוודה ולעבור בדרך בסן-פרנציסקו כדי להשתחרר ולהצליף למישהו בישבן? 🙂

 3. [Comment ID #27198 Will Be Quoted Here]

  אני יכול להבין את מה שאתה אומר לגבי הכנסת מותגים לפסטיבל אנרכיסטי, אבל יש דבר אחד שאני לא מסכים איתו – ברגע שראיתי אנשים משתפים פעולה עם העניין ואף נהנים ממנו אף אחד לא יכול להגיד לי שזה בגלל שהם מסטולים. הם כנראה באמת נהנו ושיתפו פעולה. וזה בסדר.

 4. בנג'י צודק במליון אחוז.
  גם אני הייתי בפסטיבל המדהים הזה, ואני יכול לומר שרק פרסומאי ציני, תאב בצע וחסר כל מודעות יכול להכניס תוכן שיווקי בפסטיבל האיש הבוער ועוד להתגאות בזה. זה כל כך ישראלי, כל כך עלוב וגס, כל כך מקומם שבא לי להבעיר את הקליפ ואז לכבות אותו בקשת עם נוזל צהבהב

 5. כאחד שחווה את הפסטיבל הזה, מותגים בברנינג מן זה כמו להשתין בארון הברית. מזלם שכולם שם מסטולים כ"כ. אני באופן אישי הייתי שובר להם את האף- שיפלסטקו להם משהו מותגי בסן-פרנסיסקו.

 6. נראה מבטיח, מעניין מה הלאה…
  ובלי קשר, איזה כיף להם עם כל הברנינג מן פסטיבל הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים