מזבלה.קום

שי טרוצמן מתמנה למנכ"ל ג'יידייט ושרוטונים מציגים את מדריך התירוצים השלם לרווקות הישראליות

jdatesrutonim
שי טרוצמן / צילום: תמר מלין
שי טרוצמן / צילום: תמר מלין

חברת הפקות האנימציה 'שרוטונים' של ניב פועל ושחר בר-דוד, בסרטון אנימציה חדש לרגל יום האהבה 'ט"ו באב' עבור אתר ההיכרויות Jdate (ג'יידייט). הסרטון 'לא לחוצת ט"ו באב' מציג את מדריך התירוצים השלם לרווקות הישראליות.

הקמפיין של שרוטונים מושק במקביל למינויו של שי טרוצמן לתפקיד מנכ"ל החברה. במסגרת תפקידו החדש, ירכז טרוצמן את כל הפעילות העסקית, בחברת ספארק ישראל וצרפת, הבעלים והמפעיל של אתר JDate. בשנים האחרונות שימש טרוצמן כמנהל הפיתוח העסקי של Ynet והיה אחראי ליצירת מנועי צמיחה חדשים על ידי הוספת שותפים וטכנולוגיות חדשות. קודם לכן שימש כיועץ אינטרנט שיווקי ועסקי למעלה מחמש שנים, בהתמחות בפיתוח עסקי, פרסום מקוון, רכישת מדיה ועוד.

על כניסתו לתפקיד אומר טרוצמן: "אני שמח להצטרף ל-JDate ומודה על ההזדמנות שניתנה לי בפיתוח אתר ההיכרויות הגדול והמוביל בארץ. בטוחני שנסיוני השיווקי והעסקי יתרמו לנו להמשיך ולקדם את עולמות טכנולוגיות הדיגיטל, על מנת לאפשר למאות אלפי חבריו להצליח במציאת בני זוג בארץ ובחו"ל".

אודות JDate: אתר JDate נוסד בארה"ב, בשנת 1997 ופעיל בארץ מאז שנת 2002. לאתר למעלה מ- 750 אלף חברים פעילים ברחבי העולם, מתוכם כ-350 אלף בישראל, הוא נמצא בבעלותה של חברת Spark Networks Limited האמריקאית.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

3 תגובות לפוסט

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים