יש רוגבי בישראל!

מזבלה

קבלו קמפיין ויראלי שהרמנו בשבוע שעבר עם אנשי הדבש מ-Bee Creations. עד לפני מספר שבועות רק מעטים ידעו על קיומו של ענף הספורט המדהים הזה בארץ אבל עכשיו כבר כולם יודעים 'שיש רוגבי בישראל!'. הקמפיין הגיע למאות אלפים דרך 5 ערוצי מדיה: ויראלי > טלוויזיה, עיתונות ותקשורת > רשתות חברתיות > מפה לאוזן לפה, כיכב בעמודים הראשיים של שלושה אתרי שיתוף וידאו מובילים ויצר בהלה בשחקיה של אחת מחברות התעופה. אתם מוזמנים להקליק כאן וללמוד על ענף הרוגבי הישראלי ולהקליק כאן לתמונות מיום הצילומים.

קרדיטים
קריאייטיב: Mizbala, דורון דרכסלר הפקה והפצה: Mizbala עיצוב ומיתוג: סטודיו Bee Creations במאי: ליאור גלר מפיקה: ליבי טישלר פוסט פרודקשן: עודד גרנות משחק: הלנה ציזקה, יובל רוביצ'ק | תודה לחברים החסונים מנבחרת ישראל ברוגבי שהשתתפו בסרטון, לנשיא איגוד הרוגבי מנחם בן מנחם, לערן בכרך מ-Bee וכמובן למלך הקלאב סנדוויץ שנתן גם ספונסרשיפ לקמפיין – Mike's Place

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

20 תגובות לפוסט

20 תגובות

 1. [Comment ID #22577 Will Be Quoted Here]

  אם את לא מבינה מה זה מקדם ואיך את באתר הלא נכון
  כן , אפשר להתווכח על הקראיטיב (בעיקר בשני) אבל הרמה של הסרטונים היא חול"ית ונראה לי שהם גם השיגו יפה מאוד את המטרה אם הם הגיעו לגיא זהר ויש כבר כמה אלפי צפיות שזה כבר כמה אלפי אנשים שיודעים שיש רגבי בישראל. קפיש?
  ולא אין לי שום קשר לשמנמן האנטריקואי משהו והגמד הצרפתי(מלפני חודש) מלבד הערכה גדולה להבנת הדרך, הדבקות והאמונה בקב"ה יתברך שמו אשר ישמור עליהם מכל משמר ואמרו אמן. אמן

 2. סליחה שאני קוטעת את רצף ה"שאפו" "מעולה" וכל סימני הקריאה,
  אבל מה זה בדיוק? למה הקמפיין הזה?
  איזו פעולה צרכנית הוא אמור לעודד?

  הסרטים עצמם נראים לי חובבניים, תיכוניסטים ולא ממש קשורים למשהו

  לא בשביל להעליב או משהו, אבל אני באמת לא מבינה WTF

 3. מאוד אהבתי את ההפצה והויראליות של הקמפיין וסחטיין לדורי וגיא

  והסרטונים בולטים מול הויראלים האחרונים ששוחררו שלא נזכיר את שמם כדי שלא תעלה לי הארוחת צהריים..

  לקריאיטיב עצמו ולהפקה לא ממש התחברתי, כאילו חסר קצת פינס לאפקטים.. וקצת אינסייט מחודד מעבר לויז'ואל.. אבל אולי זה מקנאה אנא עארף.

  בקיצור שאפו לזיבלונים

 4. עכשיו אני מבין למה לפני איזה שבוע נחסמה הכניסה לאתר וכל מה שנשארנו
  איתו היה הוידאו עם הצ'וצ'ה בחוף. מניאקים אתם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים