מזבלה.קום

יאללה אסור לבלונדיניות האלו לדבר

מזבלה

כמובן שאני ממש לא דוגל בסטריאוטיפ שבלונדיניות טיפשות אבל מה לעשות שההיסטוריה הוכיחה שבלונדיניות אשר מתמודדות על תואר מיס אמריקה או מיס טין אמריקה חייבות להוציא שטויות מהפה שלהן. אחרי הסנסציה של מיס טין דרום קרוליינה מגיעה אלינו מיס קליפורניה שאונסת בפומבי את קהילת הגייז והתקדמות מעמדה בארצות הברית ומעצבנת את הבלוגר הצהוב של הוליווד, מיסטר פרז הילטון שבטוח לא יעבור על כך בשתיקה וידאג כבר לעטר תמונה שלה בכל מיני קישקושים מוזרים.

flixcoil3181037-flixcoil3181037-novid

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

6 תגובות לפוסט

6 תגובות

 1. נ.ב.
  אופסי – התכוונתי לקליפורניה. בקיצור, שתחזור להשתזף באורנג'דה סטייט. בלונד אר-הדס מעולם לא נראו יותר אווריריות אחריה 🙂

 2. ניר – היא לא צריכה לשקר, אתה צודק. אבל זו לא הנקודה. מה שבעצם מעצבן אנשים זה שהדיעה שלה קיבלה כזו חשיפה, בגלל הפלטפורמה המסוקרת כ"כ בה היא בוטאה, קרי טקס מלכת היופי. ואנשים צודקים.
  שתחזור לגדל וורט-הוגס בחצר שלה בדרום קרוליינה ותתחתן עם גבר-בן-דוד שלה 😀

 3. אף אחד לא מצפה ממנה לתשובה כנה. מצפים ממנה לדקלם טקסטים שהם אחושילינג פוליטיקלי קורקט כי זאת ארה"ב שהמציאה את המושג הזה ועוד בפריים טיים, ולכן כולם הזדעזעו.
  אני רק מתאר לעצמי תחרות יופי בישראל שבה אחת המועמדות משדרות אומרת שבמקום שממנו היא באה הם לא מאמינים בשלום עם הערבים וחושבים שצריך למחוק אותם מעל פני האדמה 😀

 4. האם העובדה שהיא מתמודדת בתחרות מלכת היופי אומר שהיא צריכה לשקר?
  הבחורה סה"כ אמרה שלדעתה, ואיך שהיא גודלה, כך זה צריך להיות. היא לא אמרה שצריך לאסור את זה.
  מי שיוצא נגדה למעשה מעודד צביעות.

  אני חושב בדיוק להיפך, שכל התשובות הצפויות מראש של המתמודדות לגבי "שלום עולמי" ו"פתרון לרעב במדינות עולם שלישי" הן התשובות שצריך לגנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים