מזבלה.קום

אלפא רומיאו ויוליה

מזבלה

borntodance.gif
יום אחד עוד נכתוב בבלוג על אסטרטגיות פרסומיות וטקטיקות יח"צ של תוכניות הריאלטי ובכלל בתוכניות המשודרות בטלוויזיה, עד אז נכתוב על איך עשו מכולכם צחוק והרוויחו מיליוני שקלים על חשבונכם. למען הסר ספק יש להתייחס למה שכתוב בפוסט זה כאל בדיה, פיקציה, פרי דמיונו המפותח של הכותב, דבריי אינם מבוססים על עובדות ואו על מידע שהגיע אלי מכל גורם אשר מעורב בהפקת תוכנית פקטיבית שכזו.

אז תארו לכם תוכנית ריאלטי שבה מתמודדים רקדנים אנונימיים ובסופה של כל תוכנית יפסל אחד מהם והשאר ימשיכו לתוכנית הבאה. תארו לכם שכמה שעות ספורות לפני הגמר "פתאום" אחת מהמתמודדות שהיא לכל הדעות האנדר-דוג של התוכנית, נוקעת את קרסולה.
תארו לכם את הבאז שיווצר סביב האירוע ה"מצער", כתבה ממוקדת בערוץ חדשות בעל רייטינג גבוה, כמה ידיעות אנונימיות באתרי אינטרנט ופתאום BOOM כול המדינה מתעוררת ומדברת רק על דבר אחד – האם היא תשתתף?.
תארו לכם שחודש לפני האירוע ה"מצער" נערכת פגישה סודית סביב שולחן מלבני, בפגישה נוכחים: מפיקי התוכנית, אנשי יח"צ ואסטרטג/ית, כאשר השאלה שעומדת על הפרק היא איך אנחנו מעלים את הרייטינג וגורמים לצופים לשלוח יותר SMS'ים. תארו לכם שהם אומרים… ביום הגמר, כוכבת תנקע את קרסולה ושאלת השתתפותה תיצור סימפטיה ותחושת הזדהות (בטח יש איזה סינדרום או תסמונת כזו) בקרב הצופים (שאולי בנסיבות אחרות בכלל לא היו טורחים לשלוח SMS) ואלה תובלנה לצונאמי של SMS'ים (בעלות של שקל). גאוני. עכשיו תדמיינו לעצמכם שזה בטח מה שקרה בגמר נולד לרקוד.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

4 תגובות לפוסט

4 תגובות

 1. לרגע לא טענתי שזו לא בדיה ואף הדגשתי כמה וכמה פעמים שזו פיקציה.
  אבל עדיין למרות הכול לחשוב שדברים כאלו לא קורים, זה להיות נאיבי.

 2. לא מאמין שזאת קונספירציה.

  ואם הייתי במקומכם, כלומר מאמין שזו קונספירציה, הייתי עוזב את הארץ, כי יש גבול לכל דבר.

  אבל הקטע עם הרגל זו לא קונספירציה.

  תגידו אתם דפוקים? אתם יודעים איזה שיתופי פעולה הם היו צריכים כדי לבצע את ה"קונספירציה הזאת"? "אוקי אבא של יוליה, תשמע אנחנו מזייפים פציעה של הבת שלך, משהו שיביא מלא רייטינג. אנחנו צריכים שאתה תראה מודאג בתכנית, אבל ממש מודאג! אין לך נסיון במשחק? לא נורא, הנערת מים שלנו תמצוץ לך מתחת לשולחן בלי שאשתך תדע ואז תוכל להיות מודאג שהיא תגלה מזה."

  "כן, יוליה, תשמעי, אנחנו יודעים שעבדת כל החיים על ההתעמלות האומנותית שלך וכל החרא הזה, אבל תעשי טובה, אנחנו צריכים שבגמר לא תתרכזי בריקוד, אלא במשחק. בעצם, לא במשחק כמו בלשקר לכל המדינה. ותבכי, המון, כדי שיאמינו. לא יודעת לבכות? אבא שלך בוגד באמא שלך, הנה את בוכה, יופי."

  אנחנו עדיין לא במצב הזה, למזלנו. אולי יום אחד נהיה.
  אבל כמו שכתבת דורי, צריך להתייחס לפוסט הזה כאל בדיה.

 3. אין לי ספק בכלל שזה מה שקרה.
  הבטיחו לי 'מסודרים' ב22:00.
  ב21:58 הדלקתי את הטלוויזיה וקיבלתי זין גדול ויפה משידורי קשת –
  מסודרים התחיל ב22:15.
  לאחר שנגמר מסודרים, המשיך נולד לרקוד – ומכיוון שכבר ראיתי 17 דקו ת מלאות מהחרא הזה, לא יכולתי פשוט לקום וללכת – אז ישבתי לראות עוד קצת.
  ב20 דקות היו 2 מקבצי פרסומות ארוכים, וכשהבנתי שאת התוצאות אני לא אראה לפני שכל אחד מהשופטים ירקוד, ועוד קצת פלאברה זולה של צביקה הדר, ואז דברי המשפחות, ועוד פרסומות, שמעתי קול-שבר עז. לא הבנתי מאיפה זה הגיע – הסתכלתי סביב, בדקתי אולי נשברה צלחת בכיור. הסתכלתי למעלה, אולי הפלורסנט? הסתכלתי למטה והבנתי שפשוט נשבר לי הזין מהחרא הזה, גם ככה התוצאות יהיו הכותרת הראשית בעיתון הבוקר, ואחריהן בקטן יגידו כמה הרוגים היו בתאונות דרכים בסופ"ש ושאר ידיעות זניחות שכאלה.

  אכן הבוקר בעיתון הרכבת היתה כותרת מכובדת, יוליה ניצחה.
  בהתחלה אמרתי לעצמי 'הא הרוסים האלה..' , ואז נזכרתי – 'הא זאת ההיא שנקעה את הרגל והזה ונו.. קונספירציה!!'

  (טוב, שיקרתי, אין לי זין)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים