מזבלה.קום

סוחר הפריקשנים

מזבלה

פעילות מסכמת שלנו לשבוע "אנטי פריקשן"
הפעם נתחיל דווקא מהאסטרטגיה והמניע שלנו לפעולה הזו. אחרי שהמורים (מקאן דיגיטל בקמפיין סוחף) העלו את מחאתם כנגד 'העט המחיק' לאינטרנט ואחרי שביקרנו עם 'סיירת אנטי פריקשן' בבתי הספר, לא היה ספק שהעט יהפוך לשיחת היום ובאמת כך היה. ההיסטוריה הוכיחה שבדומה להבטחות גם איסורים נועדו שיפרו אותם וכמו שכולנו זוכרים את אל קפונה והמונשיין (האיסור על אלכוהול), אז דומה אבל לא בדיוק, לרגע לא ראינו את עצמנו מבריחים עטים באישון לילה בפיק-אפ מתפרק. מה שכן גם העט האסור שלנו ירד למחתרת ונסחר על ידי סוחרים אפלים ומפוקפקים.

מכירים ת'בחור המפוקפק שצץ בסמטאות ניו יורק סיטי וסוחר ברולקסים מזוייפים מתוך מעילו?
אז לקחנו את רן במראה הכי מפוקפק שלו, לבוש במעיל צמר שחור וחמוש בעטים שלחנו אותו (ב-30 מעלות חום) לסחור בעט האסור. בקרוב נעלה את הסרטונים של הסיירת ושל הסוחר.

העט המחיק, פיילוט פריקשן, נגד העט, pilot frixion

העט המחיק, פיילוט פריקשן, נגד העט, pilot frixion

הסרטון!

קרדיטים
תודה לגיא רז על הצילום והעריכה וליוני ציגלר מ-TheViralWorkShop על המעורבות, תודה גדולה לסוחר רן פסקל, תודה לנער המים שלנו וגובה הכספים מעיין מדר, תודה לאיילת (קורסיסטית מהבצפר) שהצטרפה ליום הפעילות ועזרה רבות, תודה ליהל דוידי שתפרה לנו את האינסייד של המעיל וכמובן תודה וסחטיקה על האשכים הגדולים ללקוח: יהודה ברמן, למנהלת השיווק: שרון זקליס רם ולאסטרטגית הבוננזה ואשת הרעיונות – ליאורה ליפץ.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

14 תגובות לפוסט

14 תגובות

  1. יאללה דורי איך אתה לא אומר שהקשוח הזה ששותה שוקו בלי הפסקה גם בא?
    הייתי בא בריצה!
    😀

  2. אני אומרת גרילה חוזרת 🙂
    למען אלה שלא יכלו לבוא

    אולי פעם הבאה אני אוכל לבוא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים