מזבלה.קום

דעת מיעוט: קומה עם רפה שכל

gingi_photo-3-200×200
גינגי פרידמן
גינגי פרידמן

'דעת מיעוט' – טור חדש במזבלה מאת: גינגי פרידמן, מנכ"ל ADMAN, חברה למשאבי אנוש לענפי הפרסום, השיווק והתקשורת. קומה עם רפה שכל… ורוץ לקלפי לשלשל את הפתק שאנחנו מורים לך. זה מה שהפוליטיקאים חושבים על המצביעים, זה מה שהם אומרים לנו באמצעות הפרסומאים שלהם. איך אני יודע? רואים. רואים את זה בתשדירי תעמולת הפרסום. ראש הממשלה יודע שעם ישראל הוא עם מפוחד ומבוהל ולכן יש להפחיד אותו עוד יותר, בכל האיומים האפשריים מכל הכיוונים ולהבטיח לו שרק ראש ממשלה חזק יוכל להצילו מכל הרעות המתרגשות עלינו. אז רוצו להצביע עבורו. ובאותה הזדמנות גם עבור ליברמן. עוד איש חזק ומפחיד. עסקת חבילה במבצע חד פעמי. שני חזקים במחיר אחד. רק עד ה-22.1.2013. ראו הוזהרתם.

אבל אם זה לא מספיק, מה עם סכנת הכליה המאיימת עלינו כעם יהודי גאה בארצו מכיוון הרוסיות הגויות הבלונדיניות שבאו הנה בהמוניהן כדי להתחתן ולטמא את הספרדים הטהורים? אם עתיד העם היהודי יקר לליבכם עשו מעשה. קומו והצביעו ש"ס. רק ש"ס תשמור על ניקיון הגזע. החזירו טהרה ליושנה.

שאול מופז השלים כנראה עם העובדה שמפלגת קדימה נמחקה והחליט לדבר על עצמו, כאילו חזרנו לבחירות אישיות. הוא מספר לנו, מפיו של אורי גבריאל, איזה גיבור הוא היה בצבא ואז הוא מתחיל להתבכיין שמזלזלים בו ולא מעריכים אותו כראוי , בסגנון אכלו לי שתו לי ושמגיע לו , אבל ממש מגיע לו ,אחרי כל מה שהוא עשה בשבילנו, להיות שר ביטחון. אז מי אתה, מצביע עלוב שכמוך שלא תרוץ מיד לקלפי ותשים את הפתק של שאול מופז? אם תמצא כזה. ואני שואל איפה קדימה? איפה המפלגה שלך? מה, גם אתה כבר ויתרת עליה? אה, ועוד משהו. אם הפכת למדרך רגליהם של רבים כל כך, זה לא בזכות עברך הצבאי. זה בגלל כל מה שעשית לאחר מכן. הרווחת את זה ביושר. לאהוד ברק יש רקורד צבאי מפואר משלך ותראה מה הוא עשה לעצמו.

הבית היהודי היא מפלגה שכנראה יודעת עלינו משהו שאנחנו לא יודעים. היא יודעת שעמוק עמוק בתוכנו אנחנו מתגעגעים לפעולות בבני עקיבא והיא מחזירה אותנו לשם עם שני חבר'ה העומדים על רקע מסך ריק ומחליפים ביניהם דאחקות שאמורות להגיד לנו למה אנחנו צריכים להעדיף את הפתק שלהם על פני הפתקים של המפחיד, של הגזענים ושל הבכיין.

יאיר לפיד מדבר אלינו בשיטת הראש המדבר. רק הראש שלו נראה על המסך לכל אורך התשדיר בו הוא מספר לנו כמה אנשים הצטרפו אליו וכמה מפלגתו גדולה ושכדאי לנו לעשות כמו כולם ולהצטרף גם. אז איפה הם כולם? למה נשארת לבד על המסך? הלו זה רדיו?

אני הרי יודע שהתשדירים הללו לא נולדו יש מאין. הם כולם נשענים על ונובעים מסקרים, מחקרי עומק, פילוחים וניתוחים של קהלי היעד. ואם אלה הן התוצאות אין לנו אלא להגיע למסקנה שכל המחקרים מוכיחים, למעלה מכל ספק, שהעם הוא טיפש מטופש. לצערי, אני חייב להודות שכנראה זה המצב לאשורו. הסקרים לא מרמים. וכשהפוליטיקאים אומרים השכם והערב ש "העם לא טיפש" הם מרמים. זה הפך אצלם לטבע שני.

קרדיטים
הכותב הוא מנכ"ל ADMAN החברה למשאבי אנוש לענפי הפרסום, השיווק והתקשורת. קליק לביקור באתר ADMAN, קליק לביקור בעמוד האוהדים בפייסבוק.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

1 תגובות לפוסט

תגובה אחת

  1. זה פשוט,
    העם לא טיפש, הקולות הצפים הם טיפשים,
    הם היחידים שסרטוני התעמולה מכוונים אליהם.
    האחרים כבר יודעים למי הם מתכוונים להצביע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים