מזבלה.קום

פלטפורמת המשפיענים HyPR שבין מקימיה הפרסומאי גיא פורה גייסה 5 מיליון דולר

HYPR של הפרסומאי גיא פורה
HYPR של הפרסומאי גיא פורה

המרקטפלייס של משפיעני הרשת: חברת הסטארט-אפ HyPR של גיל אייל (Mobli), הפרסומאי גיא פורה (גיתם BBDO, רדהד Redhead ועוד) וגיא תמיר, סיימה סבב גיוס ראשון ומוצלח של חמישה מיליון דולר עבור HyPR, וזאת במטרה להשיק את המערכת הפרוגרמטית הראשונה בעולם לשיווק באמצעות משפיענים. HYPR מביאה נתונים מפורטים ושקיפות מלאה לשוק עולמי המוערך בכ-8 מיליארד דולר, כאשר בין היתר היא מאפשרת למותגים לאתר ולהעריך כדאיות לשותפויות עם משפיענים ברשת.

מתוך מערכת HYPR
מתוך מערכת HYPR

גיא פורה הוא אחד מאנשי הדיגיטל המוכרים והוותיקים בשוק הפרסום הישראלי, פורה מתגורר כיום בניו יורק לאחר שבתפקידו האחרון הצטרף לסוכנות הפרסום Silver & Partners. פורה הקים את 'רדהד' (Redhead) מסוכנויות האינטראקטיב הראשונות בישראל, לאחר מכן מונה למנכ"ל 'שלמור אבנון עמיחי Y&R אינטראקטיב' ובתפקידו האחרון כיהן כסמנכ"ל מחלקת הניו מדיה של משרד הפרסום גיתם BBDO ואף נמנה על מקימי מיזם Snoox.

כאמור, HyPR מודיעה היום על גיוס של 5 מיליון דולר אשר אותו מובילה SilverTech Ventures: צ'רלי פדרמן (Broadview ו-BRM) לארי וגנר וטל קרת (אוברון מדיה וסילברסטיין נכסים – מרכז הסחר העולמי) ו-Edgewater, בהשתתפות Star Farm, Fields Klingenstein ומספר משקיעים פרטיים אסטרטגיים נוספים.

מתוך מערכת HYPR
מתוך מערכת HYPR

בעזרת מנוע החיפוש של HyPR, מותגים יכולים לבחון בקלות ובזמן אמת נתוני סושיאל מדיה שונים על פני פלטפורמות שונות. המערכת של HyPR סורקת את הרשתות החברתיות המובילות ומאפשרת למשתמשים לזהות, לאתר ולבחון משפיענים רלוונטים על פי הקהלים שלהם, תוך בחינת משתנים שונים כגון גיל, מין, אזור גיאוגרפי ואפילו תחומי עניין.

בשלב זה, HyPR עובדת על מערכת פרוגרמטית אשר תאפשר הפצה רחבה של מסרים ברשתות החברתיות באמצעות שימוש במשפיענים בסדרי גודל שונים. כפי שגוגל מאפשרת למפרסמים לרכוש שטחי פרסום ולהפיץ מסרים על פני אלפי עמודים בלחיצת כפתור אחת, כך תאפשר HyPR למשתמשיה להפיץ מסרים באמצעות אלפי משפיענים ולנהל קמפיינים שיווקיים בלחיצת כפתור אחת. ההרשמה למערכת פתוחה כרגע לכלל המשתמשים.

HYPR
HYPR

"אנחנו מאפשרים למותגים לבחור בקלות ובצורה נכונה יותר בין עבודה עם ג'יזל או ביונסה, אבל החלק המרגש ביותר הוא היכולת שלנו לאתר את המשפיען הרצוי על פי קהל היעד הרלוונטי במקום לבחור משפיען ולקוות שהוא יתאים. זו אפשרות מהפכנית בשוק שעד עכשיו התבסס בעיקר על תחושות בטן" מספר גיל אייל, מנכ"ל ומייסד שותף ב-HyPR.

"אנחנו מבינים שנתונים כמו כמות עוקבים הם רק חתיכה קטנה בפאזל. המערכת שלנו מספקת למותגים וחברות הפרסום גישה לתונים מדוייקים ורלוונטיים עבור מהלכי השיווק שלהם. רק ככה אפשר לוודא שהקהל הרצוי הוא זה שנחשף למסרים השיווקיים".

"השיווק ברשת, הן ברשתות החבריות והן בקידום הממומן באמצעות מודעות, הפכה בשנים האחרונות להוצאה גדלה ונטל כלכלי על המותגים השונים, עם עליה דרמתית של כ-200% במחירי רכש המדיה" מספר צ'רלי פדרמן, שותף ב-SilverTech Ventures "מערכת HyPR יוצרת כלי אשר יאפשר הורדה משמעותית בעלויות וחסכון בזמן העבודה, זאת תוך שיפור הביצועים של הקמפיינים השיווקיים השונים אשר מתבססים על נתוני אמת וטרגוט חד יותר".

HYPR
HYPR

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

2 תגובות לפוסט

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים