מזבלה.קום

שיר זכאי, סמנכ"לית השיווק של נירלט היא אשת השיווק של חודש אוגוסט 2016

שיר זכאי, צילום: גליה חרמון
שיר זכאי, צילום: גליה חרמון

איגוד השיווק הישראלי מודיע היום על בחירתו בסמנכ"לית השיווק של נירלט, שיר זכאי, כאשת השיווק של חודש אוגוסט. הבחירה בזכאי מגיעה על חלקה המרכזי ביצירת שפה מבודלת וחדשה; שפת ה"נירלוט", במסגרת המהלך השיווקי "למה סתם לצבוע כשאפשר לנרלט?" שהושק באמצעות משרד הפרסום גליקמן שמיר סמסונוב ובכיכובו של הקומיקאי טל פרידמן.

את פירות המהלך שהחל בשנה שעברה והובילה זכאי, ניתן לראות בבידול לו זכתה החברה ובתוצאות המכירות שמצביעות על עלייה מרשימה. כך נמסר.

שיקולי ועדת השיווק: "שיר זכאי הובילה בשנה האחרונה מהלך שיווקי-תקשורתי יוצא דופן, שיצר שפה תקשורתית חדשה למותג שמתמודד בקטגוריה שמרנית. החברה הצליחה לחזק את מעמדה בקטגוריה ובחלק מהפרמטרים אף לכבוש את ההובלה, ובעיקר רשמה תוצאות מוצלחות בשורת המכירות. הבחירה בזכאי נולדה בזכות התוצאות המרשימות של מהלך "למה סתם לצבוע כשאפשר לנרלט?" והאסטרטגיה העקבית שהפכה את נירלט למובילה בתחום".

שיר זכאי (מימין), נירלט
שיר זכאי (מימין), נירלט

נתוני המהלך שביצעה נירלט בהובלת שיר זכאי, מצביעים על שינוי מאזן הכוחות בקטגוריה ומהפכה תדמיתית ומכירתית לחברה. נירלט הפך למותג שווה ערך למותג המוביל בקטגוריה ויצר אהדה גבוהה למותג, לקמפיין ולשפה הפרסומית, המונח "לנרלט" נכנס ללשונם של רבים שעשו בו שימוש; כולל מובילי דעה ובתוכניות טלוויזיה ורדיו מובילות. בבדיקות שנערכו מוצאים הלקוחות את נירלט כמובילים בתחום בחדשנות. בשורה התחתונה, נתוני המכירות של נירלט ושל המוצרים השונים של החברה עלו משמעותית בתקופה האחרונה, ומצביעים על הצלחת המהלך והשימוש בשפה התקשורתית החדשה של החברה.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

1 תגובות לפוסט

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים