לידיעת כאן (בהרצה): ציבלין עולים אצלכם לשידור עם "חסות בהרצה"

ציבלין - חסות בהרצה
ציבלין – חסות בהרצה

כשנה וקצת אחרי שמשרד הפרסום 'ציבלין תקשורת צעירים' שבבעלות אורן ציבלין רכש את פעילות רשת הצעצועים היוקרתית אימג'ינריום ישראל מכונס הנכסים של החברה, לאחר שזו נקלעה לקשיים כלכליים, עולים בציבלין עם קמפיין ההשקה מחדש תחת המסר "אימג'ינריום – צעצועים לכל החיים" לציון התנופה המחודשת של רשת הצעצועים, וזאת בסדרת חסויות מקוריות שיעלו לשידור החל מיום ראשון הקרוב במסגרת שידורי ערוץ תאגיד השידור 'כאן' (בהרצה).

במחלקת הקריאייטיב של ציבלין החליטו שאם הערוץ (כאן), נמצא בהרצה, אז גם החסויות בערוץ צריכות להיות בנוסח זהה ובהתבסס על כך הקמפיין החדש של רשת הצעצועים הבינלאומית יעלה כמחווה ל'כאן' בהרצה. באימג'ינריום הקדישו את החסות לערוץ 'כאן' והוסיפו בפתיח קריצה לערוץ הממלכתי, "חסות בהרצה". כמו כן הודיעה הרשת כי לקראת חג הסוכות, תעניק הנחה של 25 אחוז לרכישת כלל מוצרי החברה.

אימג'ינריום (Imaginarium) שנוסדה ב-1992 בספרד היא רשת חנויות צעצועים שפועלת בלמעלה מ-28 מדינות מסביב לעולם. ב-2016 אימג'ינריום ישראל שהפעילה 8 סניפים מקומיים, נקלעה לקשיים כלכליים והגישה בקשה להקפאת הליכים, כאשר מרבית החוב שנאמד בכ-18 מיליון ש"ח היה לחברת האם הספרדית. באוגוסט 2016 רכש ציבלין את הזכיינות בישראל תמורת סכום מוערך של כ-1.5 מיליון ש"ח.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

הוספת תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים