מזבלה

מאונני השלטים: אזרחים זועמים אוננו היום על שלט החוצות של מורן אטיאס לגלידות ג'ויה

לפני כשלושה שבועות, השיקו חברות נסטלה ואסם את שלגוני ג'ויה החדשים באמצעות משרד הפרסום פובליסיס ישראל והפרזנטורית מורן אטיאס. בפרסומת אשר עוררה את זעם הצרכנים, נראתה אטיאס משתמשת בגלידה כאמצעי לפיתוי צעיר אשר נמצא איתה ברכבת, כאשר כל נגיסה של אטיאס בשלגון המיסה פריט לבוש אחר של הבחור.

בזמן שסרטון הפרסומת זכה להכרה בינלאומית באתרי הפרסום מסביב לעולם, גל המחאה הצרכנית כנגד הפרסומת, אשר נתפסה כפרובוקטיבית ומבזה נשים, רק התעצם, כאשר המחאה הגיעה היום לשיאה במהלך אוננות המוני על גבי שלטי החוצות של המותג אשר פזורים ברחבי הארץ.

יוזם מחאת 'מאונני השלטים' המוזיקאי כפיר רימוך, קרא במהלך סוף השבוע לצרכנים וצרכניות, לעצור היום (ראשון) מול שלטי החוצות של שלגוני ג'ויה באיילון צפון ובמקומות נוספים, להפשיל מכנסיים ולאונן עליהם. למזבלה נמסר כי לא מדובר בדאחקה אינטרנטית של רימוך, אלא בקריאה אמיתית לאונן על שלטי הפרסום וכי תמונות/סרטון המתעדים את הפעולה, יועלו בקרוב לרשת. קליק לסטטוס הפייסבוק של רימוך. תודה לגל פלודה על הטיפ.

מתוך סטטוס הפייסבוק: "היום (יום א') ב-10:00 בבוקר מאוננים על השלטים של ארטיק ג'ויה באיילון צפון. כי הפרסומות כן עובדות עלינו. מחר אנחנו עוצרים ליד שלטי הענק בהן נראית מורן אטיאס מוצצת ארטיק בחושניות…ואנחנו באפודה זוהרת (כזאת שיש במכונית) ובגדי אקסטרים (סטרצ'ים ומשקפיי אוקלי) יורדים מהמכוניות ומאוננים לצד הכביש במהירות…. אז מי רוצה להצטרף למאונני השלוטים ? כמובן שזה מצולם ויעלה בקרוב לרשת.. שבוע הבא נאונן על בר רפאלי 60 מטר על בניין ברמת גן. בדרך לעבודה עוצרים לאונן… כל יום ראשון בבוקר נפגשים בעזריאלי ומקבלים תדריך…אם אתם שואלים אז כן.. זה רציני! וגם נשים יכולות להצטרף לקבוצת האינון".

מאונני השלטים: אזרחים זועמים אוננו היום על שלט החוצות של מורן אטיאס לגלידות ג'ויה
מאונני השלטים: אזרחים זועמים אוננו היום על שלט החוצות של מורן אטיאס לגלידות ג'ויה

סרטון הפרסומת של שלגוני ג'ויה בכיכובה של מורן אטיאס:

קרדיטים
סמנכ"ל קריאייטיב: אמיר הספרי סמנכ"ל לקוחות: אורלי ראובני מנהלת קריאייטיב: שירי מן מנהלת הפקה: איריס ישראלי סופרוויזר: אורטל דודו חברת הפקה: ראבל במאי: רם ברוך פוסט: גראוויטי, סאונד האוס צוות ביוטי: ראובן כהן, ערן פל, לירז אגם

12 תגובות

הוסיפו תגובה