מזבלה.קום

קוקה קולה ישראל נפרדת ממותג דיאט ספרייט ומשיקה את ספרייט זירו

ספרייט זירו
ספרייט זירו

חברת קוקה-קולה ישראל של החברה המרכזית לייצור משקאות קלים, משיקה לראשונה בישראל את ספרייט זירו (Sprite Zero) אשר עתיד להחליף את דיאט ספרייט. הזירו החדש יושק בישראל במהלך חודש יוני. כמו כל מוצרי קוקה-קולה ישראל, ספרייט זירו אינו מכיל חומרים משמרים או צבעי מאכל מלאכותיים. המשקה הוא ללא סוכר ומכיל פחות מקלוריה לכוס.

אלון זמיר, סמנכ"ל שיווק קוקה-קולה ישראל, מסר: "משקאות הזירו זוכים לפופולריות והצלחה רבה בעולם, ובפרט קוקה-קולה זירו, אשר מהווה הצלחה מרשימה בקנה מידה בינלאומי. לכן, לאחר תהליך מחקר ופיתוח שערכנו מול צרכני דיאט ספרייט, התקבלה ההחלטה להביא לישראל את ספרייט זירו. חשוב לציין שהמטרה הייתה מציאת הטעם המתאים ביותר לחיך הישראלי. מחקרים שערכנו הראו התקבלות גבוהה ואהדה רבה למותג החדש בקרב הצרכנים בכלל וצרכני דיאט ספרייט בפרט. לכן, כחלק מתהליך ריענון המותג ספרייט, אנו גאים להשיק את ספרייט זירו גם בישראל".

המשקה יושק בישראל בפחיות, בקבוקים ובקבוקים משפחתיים. ההשקה תלווה בפעילות שיווקית בכל ערוצי השיווק השונים כגון קמפיין טלוויזיה, שילוט חוצות וקמפיין אינטרנט. הסלוגן שילווה את המהלך: ספרייט זירו – טעם נהדר ללא סוכר. הדמיה: סטודיו פרומרקט.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

הוספת תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים