מזבלה.קום

עבדים היינו [לכל הספאם פסח שלכם]

מזבלה

לא סתם, אנחנו אוהבים שחושבים עלינו ועל שאר עם ישראל בחגים ושולחים ברכות, קבלו כמה ברכות שנחתו במייל של המזבלה, חלקן פרסונאליות ומשמחות, חלקן דרעק שלא מהעולם הזה, חלקן כבר הופיעו בבלוג (קליק, קלאק), חלקן נשלחו לרשימות תפוצה מוסתרות של טריליונים וחלקן פשוט לא פה – כנראה כי הן ממש הקראפ של הקראפ. פסח 2009, הנה הספאם מתחיל:

כוס[ות] זה מאוד חם היום והחבר'ה החביבים, אורן לוי ואייל פריינטה מהסטארט הפרסומי – startcup media (פרסום על גבי כוסות), נברו בפייסבוק שלנו והכינו לנו קמפיין 2 גו:

כוס

פורטל השיווק והפרסום AllMarketing ועורכו ילון מדר לא פינקו כראוי החג ושלחו את זה:

פסח

אבל מאידך, הטוקבקיסט הזיבלון אייל גיא שעובד כקופירייטר במשרד פרסום צעיר בשם 'צור אלפסי', כן פינק ושלח את ברכת החג של המשרד. קרדיטס לפני הלינקוק, ארט דיירקטורית: דפנה אורון, מנהל קראייטיב: צחי אלפסי, קליק לפלאש.

התחתונים של עדי נוימן

יוני סער וקבוצת פרומרקט שלחו ברכת נטוורקינג לרגל המיתון:

עבדים היינו למצב הכלכלי הקשה, ואכלנו קש וגם לא מעט מרור, ועבדנו בפרך וירקנו דם, בלענו צפרדעים, ראינו חושך בעיניים, וספגנו עוד מכות שונות ומשונות… וכלום לא עזר, המכירות לא השתנו. ותגיע פרומרקט ותציע לנו פרסום חוויתי, תשחרר את הצרכן מפרסום שגרתי ובנאלי, תחזיר לו את החירות ותגרום לו לנסות, לחוש, להרגיש, תחווה ביחד איתו את המוצר ותציע לו עולם ומלואו. ויוציאנו ממיתון וקיפאון אל חירות כלכלית, עשייה מחודשת ותנופה גדולה, רווחה וברכה בכל מעשה ידינו. מאחלים לכם ולמשפחותיהם חג חירות שמח. משפחת פרומרקט.

פרומרקט, ברכה לפסח

העניין של "משפחה", הזכיר לנו באופן שלא קשור בעליל לפסח, מודעת אדוורדס אידיאולוגית וזיבלונית של ביז המזבלה:

מזבלה אדוורדס

פורטל הדרושים אול ג'ובס (All Jobs) עם אטרקציה חינמית לרגל המיתון. אז אם אתם מחפשים עבודה הקליקו על התמונה, תרשמו לאול ג'ובס ותתחילו להספים מעסיקים בקורות חיים או בקרו בעמוד הדרושים של המזבלה והספימו אותם כפליים.

פסח

המעצבת עינב משילקר שלחה מצה-ברכה, קליק להגדלה.

מצה

החברות החביבות מוירוס התקמצנו ושלחו מיצי שמנמן:

חתול

המאיירת עידית חורשי (אתר) שלחה הוראות ניקיון. קליק להגדלה.

פסח

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

6 תגובות לפוסט

6 תגובות

  1. אייל, תמזוג לי אחד נקי 🙂
    אהבתי…
    הייתי גם מזמין אותך לרבע גולדסטאר. אבל זה חמץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים