מזבלה.קום

לב ריאות!

מזבלה

הזיבלון גדי שמעון שלח קמפיין אלטרנטיבי שלו להגברת המודעות של ניזקי העישון. דעתכם?

לב ריאות - גדי שמעון
לב ריאות - גדי שמעון
לב ריאות - גדי שמעון
לב ריאות - גדי שמעון

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

13 תגובות לפוסט

13 תגובות

 1. [Comment ID #28384 Will Be Quoted Here]

  שומע, אמנם זה לא בלוג של בית החולים הדסה, אבל הלב יושב בחלקה העליון של הריאה השמאלית, או יותר נכון בסמוך לריאה השמאלית. בחלק התחתון של הריאה השמאלית נמצאת הקיבה. למה זה צריך לעניין אותך ואת שאר הזבלונים, אתה שואל?

  כשרואים עבודה פרסומית מעולה, לא כמו זו, התגובה מגיעה ממעלה הריאה השמאלית – הלב. לעומת זאת כשרואים עבודות בינוניות, או גרוע מזה- תגובות טובות ומצוצות מהאצבע לעבודות בינוניות, התגובה הפיסית מגיעה ממורדות הריאה השמאלית – הקיבה.

  😀

 2. [Comment ID #28327 Will Be Quoted Here]

  ברור שעל החולצה אלה הריאות אבל מבנה הריאות בגוף הוא לא סימטרי. הלב יושב בצמוד לריאה השמאלית בחלק התחתון שלה לכן בצילום הרנטגן רואים את החלק התחתון שלה פחות ברור.על החולצה זה נראה כאילו הלב בצד השני.

 3. הלוואי והרבה משרדים יוציאו עבודות כאלה סטודנטיאליות, זה אחד. דבר שני, אתר מקסים שנקרא אינספרשיין, כבר עשה את זה הרבה הרבה לפני. ולבחור החביב שעשה את זה, נשמה, אל תיקח ללב לא לריאות ולא לשומדבר אחר. אחלה עבודה

 4. [Comment ID #28328 Will Be Quoted Here]

  הדבר היחיד שמפגר פה (ואני משתמש במילה הכל כך לא יפה הזאת רק כי אתה השתמשת בה קודם) פה זאת התגובה שלך.

  מה אתה מנסה להגיד, קיבינימאט?!
  א- תפסיק לגרד בביצים ותתחיל לכתוב כמו בן אדם ("מין אס לי" במקום "נמאס לי" לדוגמא, זה ממש לא טיק אוף הגיוני ל "לב ריאות" מבקום "לבריאות". אם אתה לא מבין את זה אתה כנראה באמת רק מגרד בביצים כל היום).

  ב – אתה לא חייב להגיב לכל פוסט. אם סטודנט טרי אזר אומץ להעלות את החרא האישי שלו ובא לך לצלוב אותו, לפחות תהיה קונקרטי ותסביר מה לא נראה לך ומה היה רע או טוב במקום לקטול כמו שמוק ממורמר.

  ובקיצור, למה להוריד למישהו שאתה לא מכיר את המוטיבציה רק כי אתה כבר שכחת את המושג הזה לגמרי?

 5. אין לי שום דבר אישי נגד הבחור ובאמת שיהיה לו לבריאות, לבר ריאות או כל משחק מילים מפגר אחר.
  נמאס לי מכם סטודנטים כל מיני רוצחי קריאטיב ללא כל תובנה ….צאו מהסרט -אתם באמת חושבים שזה המקצוע???????? ככה אנחנו נתפסים?
  סטודנטים חמודים ככל שתהיו לא מבינים את ההבדל בין דחקה, משחק מילים, בדיחחה שהצחיקה בחורה שהסכימה לעשות לך טובה לבין פרסום.
  דייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
  גילוי נאות יכול להיות גם גילעויי נעות שתיתה פר לחליפת ערב בפרויקט סטודנטים גלקטי שעוסק או או סק במתן צדה קה לחולההההההההההההההייייייייייייי סאר טאן………….מין אס לי.

 6. אני מסכים עם הופ. סחתיין על התפיסה של לב וריאות, זהו משחק מילים מצוין, אבל לצערי לא חידשת ולא ריגשת. כל המעשנים יודעים (ומדחיקים) שעישון גורם למוות ואף נתון סטטיסטי לא יזיז לקצה הפילטר שלהם. גם המשפט האחרון הוא משחק מילים מיותר לחלוטין שלא מתקשר לסגנון. ואם ממש להיות קטנוני – אם כבר ניקדת, אז "לב" נכתב עם צירה ולא עם סגול.
  אבל הארט יפה והכותרת טובה והמטרה חשובה ובסופו של דבר נעים לי. מישהו בא לסיגריה?

 7. מעבר למשחק המילים לא הבנתי מה זה עושה, אם זה עושה משהו.
  אם זה מסתכם במה שהבנתי אז חביב. משחק המילים עצמו לא רע, הארט נחמד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים