מזבלה.קום

הרבה יותר חשוב מיוסי בובליל

מזבלה

ישנם דברים הרבה יותר חשובים מהאח הגדול, פרידמנים מתים או חיים, יוסי בובליל וחבורתו. עמותת "גדולים מהחיים" הוקמה בשנת 2000 על ידי הורים לילדים החולים במחלת הסרטן. מאז, הפכה העמותה לנושאת הדגל בישראל בכל הקשור לשיפור איכות חייהם של ילדים אשר לקו במחלת הסרטן – ובני משפחותיהם בכל רחבי הארץ. הרבה יותר חשוב מיוסי בובליל.

flixcoil2999486-flixcoil2999486-novid

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

16 תגובות לפוסט

16 תגובות

 1. איזה אמוציות הולכות פה.
  סה"כ פרסומת חברים.
  אין חור באינטרנט שלא התמלא בויכוחים סביב הפרסומת הזו, הר געש ממש.
  תנוחו
  הגזמנו קצת , לא?
  ;;)

 2. ועדו מילה ממקום פופוליסטי זול – אחרי משפט כזה:
  "יקירתי ממש אין לי בעיה עם צורת ההתנסחות אם הייתי רוצה תגובות אוהדות זה היה מאוד קל פשוט לשבח את הקמפיינים הטיפשיים האלו"

  מיסתתר רק פרובוקטור שרוצה יחס ולא להיפך.. תעבור על כל הטקסטים שלך זה צורח

  שב לבד ותחשוב על זה

  וזה נאמר בלי קשר לפרסומת שאני מאוד אוהב וחושב שהיא עושה את העבודה, זה בא ברמה האישית/כללית לאותו "תלמיד" מחוכם שיושב בכיתה ושולח משפטי "חכמה" שכולנו יודעים שהם ריקים מתוכן ומנשמה אמיתית
  מאחל לך רק טוב 😉

 3. איילת אני איתך!!!
  זה נושא כאוב כל הביקורות המחוכמות מגדולי העם המסוגננים

  ערן תרד לעם שאתה חי בו, הפרסומת הזאת עובדת כי זאת השפה של העם, היא נוגעת ואפילו מדוייקת.. להבדיל מהרבה דברים שהם לא "חשיבה פופוליסטית" כדבריך שלא עובדים על אף אחד
  חוץ מעליך ועל כמה מורים חכמים גדולים אם אתה מבין על מי אני מדבר
  הכי קל זה לבקר ולדבר מלמעלה.

  החצים שלך מזכירים במידת מה את הרגעים שבהם אני מצטער שאני בכלל בתחום הזה
  העיקר להגיד ההיפך ! לפגע ולהתנסח בקלישאות של חוכמה עתיקה

  שווה לך לבוא פתוח שוב לפרסומת הזו וללמוד מימנה כי היא יכולה להיות מאסטר פיס עבורך!

 4. [Comment ID #15846 Will Be Quoted Here]

  יקירתי ממש אין לי בעיה עם צורת ההתנסחות אם הייתי רוצה תגובות אוהדות זה היה מאוד קל פשוט לשבח את הקמפיינים הטיפשיים האלו.
  תנסי לכמה שניות להתעלות מעל החשיבה הפופוליסטית שמקשרת אוטומטית כל דבר שעושים למען גלעד שליט כדבר טוב, על מה את תוקפת אותי בכזה זעם? מה נראה לך באמת שאני מעדיף ששליט ישאר בשבי? שילדים יחלו בסרטן? פתאום כל טמבל שמעלה על דל שפתיו את השם גלעד שליט נהפך אוטמטית לחסין תקיפה, למה?

  זה פשוט עלוב בעיני שאנשים שאמורים לעשות את הקמפיינים האלו מגלים עצלות מחשבתית גרועה מאחרוני הקופיז בדחף1 וקופצים על עגלת האח הגדול עתירת הרייטינג כאילו הנושאים האלה לא מספיק חשובים בפני עצמם והם צריכים את הפוש מתוכנית טלוויזיה. מה הקשר לעזאזל בין האח הגדול לבין גלעד שליט נטרפה עליכם דעתכם? מה אתם מערבבים בכלל.
  יש לך מושג כמה אנשים אוכלים במבה בזמן שגלעד בשבי מה השלב הבא לעשות קמפיין שתוקף את זה שאנחנו אוכלים במבה במקום לשחרר את גלעד, איפה הגבול?

  אין לי בעיה שיציפו את החיים שלנו בתזכורות כואבות על גלעד כל הזמן אבל בהקשר הנכון אחרת אתם פשוט מוזילים את כל הנושא לדרגת בידור וריאליטי וגורמים לאנשים להתייחס לזה בדיוק באותו אופן, ברגע שמישהו נוזף בי שאני רואה האח הגדול ומעז להערבב לי את זה עם גלעד שליט בעיני הוא פשוט אידיוט גמור ואין סיכוי שאני אפילו אתייחס למה שהוא כותב/אומר/חושב.
  אתם לא מבינים שפתאום חולי הסרטן בסרטון מעלי הפכו בשניה של סרטון חסר מחשבה לדמויות מריאליטי וכמו בריאליטי אם הוא לא מצחיק ולא מעניין אני פשוט מפסיק לראות אותו.

 5. אבל למה דווקא יוסי,ולא כל מפגר/ת שהופיעו בכל תוכנית מסוג שמצריך שליחת sms .חלש לא מדבר ניצלו איזשהו פער תרבותי בשביל לגעת ללב.עבודה לא חכמה לא מועילה אפילו מרחיקה עד כדי ניתוק.

 6. ערן
  נכון, אתה איש קריאטיטיב מאגניב, שחייב תמיד להיות רהוט ובעל עמדה חדשנית (שבדרך כלל היא העמדה הנגדית – כי נגד זה תמיד יותר סקסי מבעד) בגלל שאתה רהוט אתה גם יודע איך לנסח את עצמך באופן משכנע ולעיתים גם מעורר השתאות, אלא שהפעם להבדיל מפעמים אחרות לא יצאת חדשני, או מעניין אלא סתם חתיכת חרא חסר רגישות שלפעמים שוכח לשם מה התכנסנו כאן.

  ולהבדיל משלומית אני ממש לא מצטערת על אופן ההתנסחות שלי ואם יורשה לי עוד אוסיף ואומר שאם פעם נהנתי לצפות בך יורה חיצים על עבודותיהם של אחרים הפעם פשוט קראתי את דבריך והתביישתי.

 7. כל מילה שערן אמר – מסכים, חוץ מלתרום לקבצנים – שילכו לעבוד.

  בכל מקרה התרומות היו משפיעות יותר ועוזרות יותר אם לא כל פלוץ שרוצה להרגיש שהוא "תורם" היה פותח עמותה וקרן וחשבון תרומות בשביל להנציח את שמו כאדם דגול וחסיד אומות הבבל"ת, ובמקום זה היו מאחדים את המאמצים של כל האגודות הללו.
  תחשבו כמה כסף מתבזבז על בירוקרטיה לכל עמותה, וכמה יכלו לחסוך אם היו טיפ טיפה חושבים נכון…

  ואגב, ההתעסקות הגדולה בגלעד שליט היא מה שגורם לזה שלא יתעסקו בו. בינינו – אם הוא יחזור הביתה מתישהו לא בתוך שק/שקים ולא חולה נפש – הוא לא יגיד "וואוו כמה אנשים כאן דאגו לי וניסו להזיז" הוא פשוט יגיד "כוסעמק, אני ישבתי בשבי וכולם בישראל ניצלו אותי כדי לקדם את עצמם/ את החברה שלהם/ לתפוס זיון".

  קיצור – גלעד שליט נהיה טחון ב"זמן הקצר הזה" יותר מהשאריות של רון ארד.

 8. נחמד מאוד, הייתי מקצינה יותר והולכת עם זה עד הסוף המר
  שיכאב
  אם כבר

  דורי
  של מי זה?
  😀 🙂

 9. מעורר אמציות לכאן ולכאן בכל מצב מעורר הרבה מחשבה. אני בעדך!
  הגיע הזמן להסתכל לכל הראלטי הטראש הזה בעניים
  אהבתי לטעמי זה עשוי במינון הנכון לא וולגרי מידי ועדיין מצליח להחבוט חזק
  עלי זה עבד גם העניין עם שליט

 10. וסליחה אם הייתי בוטה אתה פשוט כותב תביקורת ממקום מאוד מנופח ומפריע לי שמדברים ככה על גלעד שליט כמו שדברת
  🙁

 11. ערN מהאתה מנפח את השכל בנפיחות שלך!
  תנוח בבקשה
  זה קמפיין שמדבר אל העם – כן עם קצת מטומטם להבדיל מכל קמפיין מנופח ומרוחק אחר
  אז בבקשה, תחזור אל הקרקרע פעם ראשונה שהרשתי שמשהו עשה פה משהו נקודתי מדוייק שמדבר בול לקהל יעד שלו ולא לחברים במשרד

 12. זה כבר נהיה מגעיל התלות המטומטמת והטרחנית להחריד של כל עמותה באח הגדול. כשאני רואה קמפיין כ"כ מטומטם כמו זה וכמו שעשו לשחרור גלעד שליט הדבר הראשון שקופץ לי לראש (באמת) זה פשוט לכו תזדיינו.
  אני באמת די פראייר לרוב ותורם כמעט לכל קבצן כבישים ולא משנה עד כמה השקר שהוא ממציא כדי לקנות סמים ובטח ובטח לעמותות שמבקשות תרומה בSMS כי זה ממש קל אבל קורל יכול לשכוח ממני אין סיכוי שאני תורם.
  לא האמנתי שאפתח כזה אנטי אבל אם מישהו כותב טוקבק בכתבה על סופגניות של רולדין שזה מחריד שאנחנו מתעסקים בבצק ובריבה בזמן שגלעד שבוי הוא לא פחות ממטומטם מאוס וטרחן וחמור מכך האפקטיביות של הקמפיינים האלה היא יותר נמוכה מסף הקבלה למפרץ-האהבה ומעליבה את האינטלגנציה אפילו יותר מהקמפיין ההוא שבו ברור לכולם שסמדר שיר הרבה יותר מפחידה מכל סרטן פפילומה שהוא..

  חוץ מזה זה ממש לא בסדר שאנחנו מתעסקים בילדים עם סרטן בזמן שגלעד עדיין בשבי

 13. המטרה נעלה, אבל בחייאת – הרעיון של להוציא את הציבור מטומטם/סנוב/אדיש/רע לב כי הוא שלח SMS ליוסי בובליל ולא לקורל זה קצת טחון לא?

  בסדר, אני מרגיש חרא, מרוצים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים