קונים רק ורוד לבן

מזבלה

מיכל מורנו שאמונה על השיווק האינטרנטי של קמפיין "קונים כחול לבן" של משרד התמ"ת ולשכת הפרסום הממשלתית מלנקקת לספוט של הקמפיין ומספרת שבחג הזה שווה לקנות כחול לבן! אז תקנו כחול לבן או רק כחול או רק לבן. קליק לאתר.

flixcoil3368116-flixcoil3368116-novid

הטקסט מתוך המייל, אני אישית מעדיף לקנות אדום צהוב מסין:

הרעיון העומד מאחורי הקמפיין הוא יצירת תו "כחול לבן", אותו יעדיפו צרכנים, וירצו היצרנים לאמץ. התו מוענק לכל עסק אשר בו מעל 35% מעלויות הייצור נשארות בישראל, וישנו הליך מסודר לבחינת העסקים המשתתפים. מהלך כזה, יגרום ליותר כסף ישראלי להישאר בישראל, ובתורו – לפיתוח התעשייה המקומית, ויצירת מקומות עבודה נוספים. כשכירים ובעלי עסקים – כולנו מבינים את המשמעות הכלכלית של העדפת מוצרים כחול – לבן, ואת השפעתה באופן ישיר ועקיף עלינו, על מקום עבודתנו, ועל האנשים שסביבנו.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

6 תגובות לפוסט

6 תגובות

  1. הבעייה היא ש:

    1.) לא מפרטים לנו אילו מוצרים בכלל מיוצרים בארץ (מחשבים? מכוניות? מוצרי חשמל? אביזרים לבית? יש כאלה שמיוצרים כחול-לבן? אשמח לדעת)

    2.) החלופה אידיוטית ולא הגיונית: מה זה אומר בדיוק "לקנות סגול לבן"? או "כתום לבן"? יש בכלל אופציה כזאת? אם תתנו סיבה טובה למה לקנות מוצר ישראלי יקר ולא סיני זול, אשמח להטות אוזן לנימוקיכם.

  2. [Comment ID #24324 Will Be Quoted Here]

    אבל ייאמר לזכותם שהתשדירים של קטורזה והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים פשוט מצוינים ומשעשעים ביותר.

  3. זה נשמע בול כמו הפרסום של רשות ההגירה נגד עובדים זרים. קצת צולע הקשר בין הדגלים עם הצבעים השונים ל"אם זה לא כחול לבן – זה לא עובד".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים