מזבלה.קום

מחפש עבודה אבל לא בשמיים

מזבלה

מאת: אורן לוי, יפה אפרתי תקשורת.

מאור נחום, סטודנט לקורס תקציבאות ופלנינג של "הבצפר" ונכה צה"ל בשיקום, הפגין יצירתיות היוצאת מן הכלל לשיווק עצמי כדי להתקבל לעבודה בענף הפרסום. מאור תלה מאות בלונים עם הכיתוב "מחפש עבודה בתחום" בצירוף פרטים ליצירת קשר במשרדי הפרסום המובילים ברחבי תל-אביב ורמת גן. בין המשרדים שזכו לקישוט מקאן אריקסון, שלמור אבנון עמיחי, באומן בר ריבנאי, אשכנזי זלצמן , גיתם BBDO ,אדלר חומסקי ועוד. "בכל משרדי הפרסום דורשים עובדים רק עם ניסיון. די התעצבנתי מכיוון שאני יודע מה אני שווה וכמה אני יצירתי וקיוויתי מאוד לקבל צ'אנס. התחלתי לחשוב כיצד אוכל למשוך את תשומת ליבם של משרדי הפרסום בדרך הכי לא קונבנציונאלית כדי להראות שיש אנשים יצירתיים שכדאי לקחת גם אם אין להם ניסיון", מספר מאור נחום. "ציפיתי שכל מי שיגיע למשרדים בבוקר שלאחר המבצע ויראה את חגיגת הבלונים שמישהו מאוד יצירתי עומד מאחורי המהלך ויבין שאולי באמת לא כדאי לפספס ויתקשר כדי לקבוע ראיון עבודה. אני מאמין אחרי כל מה שעברתי בחיים כי אסור לוותר על החלומות ואם רוצים להשיג משהו לא לוותר ותמיד לנסות להגיע לפסגת החלומות".

מאור ליד משרדי אברהם - מחפש עבודה אבל לא בשמיים
מאור ליד משרדי אברהם - מחפש עבודה אבל לא בשמיים

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

8 תגובות לפוסט

8 תגובות

  1. [Comment ID #29454 Will Be Quoted Here]

    זו שאלה טובה. אני לא יודע לענות עליה כי אני לא מנהל קריאטיב שאמור לקבל התרשמות ממהלכים כאלה, אבל אם הייתי בנעליים של אחד, אז א' הייתי מחליף גרביים (הגיינה וזה…) וב' – הייתי חושד מיד שיש לי עסק עם וואן טריק פוני.

    אבל אני לא מנהל קריאטיב, ואולי יש סיבה טובה לכך. בכל מקרה, אני תמיד מעריך אנשים כאלה על ההשקעה, זה קשה להשקיע בקמפיין כשאין לך תקציב ביד, ועל כך – שאפו.

  2. רעיון חמוד, אבל נראה לי יש המון רעיונות חמודים, והיום זה כבר נורמה לנסות ולהתבלט בצורה לא שיגרתית. מישהו עדיין מתרגש מהדברים האלה? יש עדויות שהטריקים והשטיקים האלה באמת מניבים פרי? אני שואל בתור אחד שגם מחפש וגם יש לו הרבה שטיקים…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים