פוסט בהפרעה

מזבלה

שב"כניקית, זיבלונית חדורת מוטיבציה צילמה לנו פעילות BTL פסיכית בתל אביב של עמותת מגן לזכויות אנוש, עמותה שכביכול חוקרת וחושפת הפרות זכויות אדם בידי פסיכיאטרים. אז אם איזה פסיכיאטר אמר לכם "אל דאגה, פניהן לשלום", שכאמרתם לו שנמלים ענקיות וצמאות דם רודפות אחריכם, הקליקו כאן.

עמותת מגן לזכויות אנוש

איזה לוגו אה גיז'ס, קאמבק של CCCP (ברית המועצות).

עמותת מגן לזכויות אנוש

זה כמו הקמפיין של ארומה רק לקוקה קולה

עמותת מגן לזכויות אנוש

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

18 תגובות לפוסט

18 תגובות

 1. אנשים…. תקשיבו………. כדורים פסיכיאטריים הם עוזרים הן מה לעשות ואלו עובדות….
  נכון הם לא ממש בריאות אבל גם לעשן זה לא בריא….. ונכון הכדורים גורמים לנזק אבל
  כל הכדורים גורמים לנזק גם כדור נגד כאבים גורם לנזק אין מה לעשות זאת הרפואה שלנו…..
  ונכון אם אתה יכול בלי כדורים זה תמיד יותר עדיף כמו כל דבר אם כאב לך הראש עדיף בלי כדור..
  היום משלבים כדורים פסיכיאטריים עם כל מיני טיפולים נוספים למשל פסיכולוגי ועוד….
  וכל אלו שנגד כדורים פסיכיאטריים הם כניראה לא אנשים שסובלים בנפשם לכן הם לא
  יודעים ולא מבינים כמה זה עוזר …. ואלו שבעבר כן השתמשו בכדורים פסיכיאטריים והם
  נגד אז הם עברו איזה מטפל גרועה או אכזבה של איזה כדור מסויים….דברים כאלו לוקחים
  זמן צריך סבלנות למרות הכל רצון וגישה חיובית ולא רק בזה ואז הכל ניראה אחרת….

  אגב חשוב מאוד מאוד לאיזה מטפל אתם הולכים ולא להתבייש להחליף אחר ניסיון לא נעים…
  לא לוותר…………………….

 2. או הו, איזה מתקפה של סיינטולוגים, משהו משהו.

  אז דבר ראשון – סיינטולוגיה בישראל מוכרת באופן רשמי ככת מסוכנת (דו"ח גלזר טעסה).

  דבר שני – רון האברד, מייסד הכת, פתח במלחמה נגד הפסיכיאטרים – מהסיבה היחידה שהם האנשים שמוסמכים לסגור לו את הבסטה היפה שהוא פתח, ולהוכיח שכל הטענות שלו הן לא יותר ממדע בדיוני, ושהשיטות שלו הן לא יותר מאשר צורה גסה של פסיכותרפיה משולבת עם היפנוזה.

  אז יפה, הסיינטולוגים מצאו להם גל גדול לגלוש עליו – על גב הפסיכיאטרים הם משיגים פרסום ומכניסים קורבנות חדשים לכת שלהם.

  אני הייתי סיינטולוגית כמה שנים, וכשגיליתי מה שהסיינטולוגיה ניסתה להסתיר ממני (האמת על המייסד שלה, שהיה שקרן פתולוגי ונוכל ממדרגה ראשונה, עדויות של חברים אחרים בארגון, שיטות מסריחות לשליטה באנשים וצנזורה מימי הביניים) עזבתי.

  למשל, תקלטו – יש איסור חמור לסיינטולוגים לקרוא על סיינטולוגיה באינטרנט. אם מישהו קורא באינטרנט על סיינטולוגיה, הוא אחרי זה צריך לספר על זה ליועץ הרוחני שלו בתור
  "עבירה" שהוא עשה – וכל שעת ייעוץ כזאת עולה מאות עד אלפי שקלים.

  אז לסיינטולוגים שבכם – ברמת OT3 מסופר על זה שזינו, מנהיג גלקטי מרושע, לקח נשמות מכוכבים שהיו מאוכלסים מדי וזרק אותם בתוך קוביות קרח להרי געש בכדור הארץ. הנשמות האלה עדיין חיות, בתוך הגוף שלכם, והן אחראיות לכל הסבל שאתם מרגישים בחיים. עכשיו תשלמו עוד 200,000 דולר ו-7 שנים מהחיים שלכם לגרש את הנשמות (BTs) האלה מהגוף שלכם.

  כל עוד אתם טוענים שהח**א הזה הוא מדע, אל תבואו בטענות אל הפסיכיאטריה.

 3. יצא לי לדבר עם מאות של הורים על נושא הריטלין ספציפית ונתקלתי אישית ושמעתי ממקור ראשון על תופעות לוואי שזה גרם לילד שלהם החל מאובדן תיאבון, התקפות זעם, בעיה קרדיולוגית, זומביות, ילד שעבר לסמים קשים יותר ועוד. תבדקו בעצמכם את הנושא.
  תודה לעמותה שפועלת לעלות את המודעות של הציבור לתופעה של סימום של אוכלוסיית הילדים שהם דור העתיד שלנו.

 4. 🙂 😀

  הי,
  כן, שתדעו לכם העמותה הזו אחלה עבודה.
  יש שם אנשים שעוזרים באמת.
  לא נותנים לכם "תרופות" שהופכות אתכם מכורים להם לכל החיים.
  כן, כן, העמותה "עמותת מגן לזכויות אנוש" הם האנשים שמגנים עליך באמת כשאתה צריך שמישהו יושיט לך יד לעזרה.
  כבר ראיתי ילדים מתחננים על חייהם, שמישהו יציל אותם לפני שהולכים לאשפז אותם בכפייה ולקשור אותם למשך שעות למיטה כי, היועצת חושבת ש"הם לא בסדר".
  כן, העמותה למגן זכויות אנוש הם אלה שהצילו אותם מחישמולים וכמויות סמים שיאירו להם חריצי ענק במוח לכל החיים.
  כן, אני יודעת שזה קצת מוזר, אבל – יש אנשים טובים בעולם, גם אם לא תמיד רואים אותם.
  האנשים הטובים נמצאים בכל מקום כמעט, יש אפילו קבוצה שהתארגנה ועושה משהו כדי שיראו אותם.

 5. טוב די שכנעתם אותי, איפה מצטרפים?! נשמע שסינטולגיה זה השחור החדש, יו! כל הפתיחות הזו וקבלת האחר, ההגנה על החלש והמסכן, ממש פותח לי את הלב. אני חושבת שאלך לים ואטהר מהפרעת הקשב והריכוז הלא רלבנטית שלי ואתחיל חיים חדשים כמסיונרית של רון האברד תוך כדי שאני משמידה מרשמים איומים של ריטלין ופרוזק! וואוו, נשמע שמצאתי את הדרך אחרי שנים של חיים בחושך! תודה לגלגל השפיות ותודה לטום קרוז.

 6. תיקון לאחיות ורדי: מעמדה של סיינטולוגיה כדת מוכר בארה"ב (כולל פטור מלא ממס כמובן) , קנדה, מקסיקו, דרום אפריקה, פורטוגל, ספרד, שוודיה, הונגריה אנגליה ועוד.

  סיינטולוגיה היא דת מודרנית, המבוססת על כתביו של הפילוסוף ל.רון האברד והיא פילוסופיה דתית שניתן להשתמש בה באופן מעשי. הפירוש המילולי של המילה הוא: "לדעת איך לדעת" . סיינטולוגיה מעניקה לאדם את היכולת לשפר מצבים, לא רק בחייו האישיים אלא גם בעולם סביבו.

  כמו כל הרעיונות החדשים, סיינטולוגיה מותקפת על-ידי אלה שאינם יודעים עליה, ואלה שחשים שהאינטרסים האישיים שלהם מצויים תחת איום. המלצה אישית: לפני שאתם רואים כתבה צבעונית או עלילת דם כלשהי על כל אדם או כל נושא באשר הוא (המלצה כללית, כן) כדאי לבדוק בעצמכם ולהחליט בעצמכם.

  מה שתוכלו לגלות על הפעילות הסיינטולוגית הממשית בעולם מבחינת עשייה וסטטיסטיקות זה שסיינטולוגיה תומכת ויוזמת פרוייקטים לשיפור חברתי שמוערכים בכל העולם על-ידי ממשלות, ראשי ערים, חברי פרלמנט ופקידי ממשל (מצורף גם לינק לאתר שמציג זאת):

  1. רשת הגמילה מסמים הגדולה והיעילה ביותר בעולם – "נרקונון" (סטטיסטיקות מוכיחות חד משמעית יעילות של 80% בגמילה מסמים קשים כגון הרואין וקוקאין, לעומת 25% במקרה הטוב ביותר בכל ארגון דומה אחר – השיטה כוללת גם טיפול בסיבה המקורית שהביאה את האדם לפניה לסמים וגם מנקה את הגוף שלו משאריות כימיקלים שיכולים להשתחרר למחזור הדם שלו ו"להדליק" את הקריז שלו מחדש.

  2. הקמפיין הבינלאומי הלא-ממשלתי הגדול ביותר בהיסטוריה להגברת המודעות לזכויות אדם כולל קטעי וידיאו בסי.אן.אן וסקיי-ניוז – פעיל במאתיים מדינות בערך
  3. הקמפיין הבינלאומי הלא-ממשלתי הגדול ביותר בהיסטוריה נגד סמים ולחינוך ומניעה של שימוש בסמים.

  4. הקמפיין הבינלאומי הלא-ממשלתי הגדול ביותר בהיסטוריה להקניית ערכים הגיוניים לחיים טובים יותר (הדרך אל האושר) ועוד, ועוד

  קישור לאתר שמראה בוידיאו את הפעילויות של סיינטולוגיה בעולם (כולל קטעי ראיונות עם פקידי ממשל, חברי קונגרס וכו' מיותר ממאה מדינות שונות בעולם שמחווים את דעתם על הפעילויות והאפקטיביות שלהן, וקטעי ראיונות עם אנשים שנגמלו מסמים בנרקונון ונעזרו בפרוייקטים של סיינטולוגיה בדרכים אחרות) אתר

 7. הדס היקרה,

  אני מזמין אותך ליום כיף בלונה פארק אברבנאל בבת-ים. יום שכולו כיף שמתחיל עם קשירה וזריקה בטוסיק לארבע שעות, לאחר מכן נלך לאגף החשמל לכמה מכות חשמל טובות שיגרמו לך לאבד כמה שיניים (אה, סליחה, שכחתי כי בעצם היום עושים את זה עם הרדמה כך שזה יותר כיף), אם תמשיכי לצייץ אז אולי גם נחתוך לך איזו חתיכה מהמוח ואם תהיי ילדה ממש טובה אולי נאריך לך את הנופש לעוד כמה שבועות של שכרון חושים עם כל סדרת הכדורים המתוקים שלנו.
  את תצאי משם כמו חדשה אני מבטיח לך!
  כל הכבוד לך על התמיכה במתקני השעשועים שלנו!
  אל תשכחי להביא את החברים, המשפחה והילדים, יש מקום לכולם וכל אחד יכול לזכות במחלת נפש! (אנחנו כבר נמצא משהו אל תדאגי)

 8. נדיר שאני נשארת ספיצ'לס, אבל כל פעם שאני מקבלת בתיבת הדואר או רואה באינטרנט פעולות שיווקיות של סינטולוגים – קשה לי למצוא מלים. אין לי ככ מה להוסיף על דבריה של אחותי הקטנה (כן, זו מתגובה אחת למעלה, זה משפחתי אצלנו), חוץ מלקוות שדפנה לבנון שהציגה את עצמה כבחורה שמצולמת בתמונה, תחשוב שוב לפני שהיא מקדמת פעולות שהיא לא לגמרי מבינה את מהותן. אין ויכוח על העובדה שאם קיימים ארועים אלימים בכל מקום וכנגד כל מיעוט או אדם במצוקה באשר הוא – יש לפעול על מנת למגר אותם, אבל מכאן ועד לקריאה לנקיטת פעולות כנגד מתן כדורים פסיכיאטריים, ריטלין והפרעות קשב והכל בהכללה וללא יוצא מן הכלל – הייתי אומרת שנסחפנו… אני מציעה ללמוד את הנושא על בוריו לפני שמשווקים ומפרסמים פעילות שהיא במקרה הטוב בעייתית ובמקרה הרע – לא חוקית… אם אני לא טועה, בארה"ב הסינטולוגיה הוכרזה ככת… בקרוב אצלנו.

  *מסכימה עם דוריגיא שהפוסט צריך להישאר באויר וכולי תקוה שכל מי שיחפש "עמותת מגן לזכויות אנוש"במנוע החיפוש החביב עליו, יגיע לפוסט הזה.

 9. [Comment ID #12017 Will Be Quoted Here]

  אהלן הדס,
  ככלל איננו מורידים פוסטים ונראה לי שבמיוחד במקרה הספציפי הזה יהיה ראוי שהפוסט ישאר ושתגובתך תהיה לאות אזהרה לקוראים עתידיים.

 10. זיבלונים יקרים- לצערי אותה בחורה אותה כינתם " שב"כניקית, זיבלונית חדורת מוטיבציה" השתמשה בכם וניצלה אתכם לרעה! אמנם, ייתכן שעשתה זאת באופן בלתי מודע ובכל זאת היא גרמה לכם לפרסם, לקדם ולפרגן לעמותה שאין דרך אחרת לכנות אותה מאשר מסוכנת לציבור!!!

  העמותה הזו "עמותת מגן לזכויות אנוש" המכריזה על עצמה כ"עמותה החוקרת וחושפת הפרות זכויות אדם בידי פסיכיאטרים" ויוצרת רושם כאילו מדובר בחבר'ה שהתאגדו ביחד מתוך הבנה שישנם בעולם אנשים הזקוקים לטפול נפשי ולָאנשים האלו יש לסייע על מנת שלא ינוצלו לרעה- העמותה הזו הינה זאב בלבוש של כבש!!!!
  הצצה בתכני האתר תגרום לכם להבין שהסיפור הוא אחר לגמרי…
  מדובר בעמותה שנוסדה ע"י הכת הסיינטולוגית- למי שיודע דבר מה לגבי הסיינטולוגים ואמונותיהם- ולו רק מעט- ידוע לו שלשיטתם אין בכלל דבר כזה בעיות נפשיות! על פי אמונתם אף אדם אינו זקוק לטיפול פסיכולוגי או פסיכיאטרי. אף אחד! אין בכוונתה של העמותה הזו להגן על זכויותיו של איש!
  מספיק שתציצו בדף הראשי של האתר שלהם על מנת שתבינו עד כמה הוא מגמתי ומסוכן. כנסו לדף הבית ובצעו סקירה קצרה של הקישורים המופיעים שם. דוגמאות? בבקשה: "נתונים של ה-FDA הראו כי בין השנים 1999- ל-2004 19 ילדים שהשתמשו בתרופות לADHD מתו באופן פתאומי""כתבת תחקיר ערוץ ישראל פלוס: אבחון הפרעות קשב וריכוז- לא מדעי ומזיק""פסיכיאטריה: ממציאים מחלות נפש" "הטעיית הציבור ע"י חברות התרופות: פרסום סלקטיבי של תוצאות מחקרים על תרופות נגד דיכאון"… מצאתם מחנה משותף? כל הכתבות כולן מגמתיות ומטרתן אחת: הפחדה! וזה רק קצה הקרחון!!!

  האחראים על העמותה הינם אנשים קיצוניים ומסוכנים שבחרו באחת הדרכים המניפולטיביות והנבזיות ביותר שישנן כדי להשיג את מטרתם. הם מגישים הפחדה והסתה במסווה של הגשת עזרה!

  אנשים הזקוקים לסיוע נשפי או טיפול תרופתי/ פסיכיאטרי עלולים לעיתים להיות רווי חולשות ופחדים (שלא נאמר חרדות).
  פעמים רבות מדובר באנשים שלא יצליחו לשרוד בעולם הזה ללא טיפול נאות.
  ניצול של צבור נזקק, מכל סוג שהוא, הינו דבר אותו ראוי להוקיע מהחברה.
  ודאי שאין מקום לסייע לו ולפרסם אותו.
  אם אתם רוצים לדעת באמת מהי סיינטולוגיה אני מציעה שתכנסו לקישור הבא
  או לאתר המידע על כתות במדינת ישראל
  וכמובן שאודה לכם מאוד אם תסירו את הפוסט הרלוונטי.

  עכשיו אני אלך להסדיר את הדופק….

  בברכה והערכה רבה.

 11. הי אני השחקנית שמופיעה בתמונה אני פעילה בעמותה וכיון שהמטרה שלנו כל כך חשובה וכולם מוזמנים להיכנס לאתר ולבדוק עד כמה גרועה המציאות בתחום בריאות הנפש אני אודה לכל מי שירצה להצטרף ולהציל חיים ! הפסיכיאטרים מנסים לומר לכל אחד שאם הוא רק יבדוק הוא יגלה שיש לו איזשהי הפרעה על פי הקריטריונים שלהם והם משווקים ביסודיות תרופות שהם סמים הרסניים כביכול כדי לעזור ! הבעיה היא שהם בעצמם מודים שהם לא מבינים כלום בנפש האדם ומעולם לא ריפאו אפילו לא אדם אחד ועל חוסר הידע שלהם הם "מפצים" בשקרים שנשמעים מדעיים שגורמים להם לקבל את אמון הציבור שאינו מבין שבעיות בנפש מקורן נפשי ובנפש צריך לטפל ולא עם סמים או מכות חשמל !

 12. פעילות יפה מאוד, כל הכבוד

  העמותה הצליחה לעורר מודעות בדעת הקהל בכל הנושא של הפרכת האבחונים פסיכיאטרים וגילוי מקורם הלא מדעי, הצליחה לגרום לדיון ציבורי מתמשך בנושא השנוי במחלוקת "ריטלין"
  וכיום זאת לא רק נחלתם של "סיינטולוגים"

  העמותה היא חלק מארגון בינלאומי שהוקם ע"י ארגון הסיינטולוגיה ב-1969 אך הוא ארגון נפרד ועצמאי.

 13. רק שתדעו: מאחורי השם המפוצץ "עמותת מגן לזכויות אנוש" עומדת כת הסיינטולוגיה, שתחת שמות שונים ועמותות מופרכות מנסה להחדיר את הסיינטולוגיה לישראל.

  מתוך האתר: "מי אנחנו? …ארגון בין-לאומי המונה למעלה מ-300 סניפים ברחבי העולם. הארגון נוסד ע"י ארגון הסיינטולוגיה כגוף עצמאי, במטרה לחקור ולחשוף מקרים של הפרת זכויות אדם בידי פסיכיאטרים ועובד בין השאר עם האו"ם וקבוצות אחרות במטרה לטהר את תחום בריאות הנפש. העמותה רואה בפסיכיאטריה כאלמנט ההרסני ביותר בחברה כיום. באתר ניתן למצוא פרסומים שונים וכן לדווח על הפרות זכויות אדם בתחום".

  קצת מידע

  סתם, שתדעו.

 14. לדעתי זו שלוחה מחופשת של כת הסיינטולוגיה.
  אז יצא שקצת זיבלתם את חברינו המשוגעים, להם דווקא לא יזיק איזה טיפול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים