בלוג המזבלה
מרכנתיל דיסקונט, מתוך יתד נאמן
מרכנתיל דיסקונט, מתוך יתד נאמן

מרכנתיל דיסקונט פירסמו את מספר הטלפון של בנק הפועלים במודעה בעיתון 'יתד נאמן'

אנשי משרד הפרסום של 'בנק הפועלים' ישמחו לשמוע שאנשי משרד הפרסום של 'בנק מרכנתיל דיסקונט' עושים גם את עבודתם. פאדיחה צורמת במיוחד הבוקר עבור בנק דיסקונט, מודעה שעלתה בעיתון החרדי 'יתד נאמן' כחלק מקמפיין לתקשור מגוון הלוואות החג, הפנתה את המעוניינים בהלוואה להתקשר למספר הטלפון המקוצר *2425, שהוצג ככזה ששייך למרכנתיל, אולם לאחר בדיקה מתברר שמספר הטלפון שמוצג במודעה בכלל שייך לבנק המתחרה 'בנק הפועלים' ושם עונה מוקדן של שירות בנקאות פרטית 'הפועלים preferred'.

המודעה של מרכנתיל
המודעה של מרכנתיל

המזבלה התקשרה למספר שהוצג במודעה של 'דיסקונט' וזכתה לתגובה מחוייכת של המוקדן של בנק הפועלים, שסיפר כי בשעות האחרונות ענה ללמעלה מ-300 שיחות מלקוחות פוטנציאלים שחשבו שהתקשרו לבנק דיסקונט וגם מכאלו שביקשו לבדוק שאכן מדובר בפאדיחה שמפנה לקבל שירות מהבנק המתחרה. "זה ממש כיף" סיכם המוקדן לנוכח מבול השיחות. כנראה שהפרסום ב'יתד נאמן' עובד.

המודעה שנעשתה באמצעות משרד הפרסום 'בולטון פוטנציאל' שהוקם ע"י הפרסומאית רחל בולטון ומנוהל בשגרה על ידי המנכ"ל שי חגואל, עוררה כאמור גל של שיחות למוקד של בנק הפועלים, למרבה האירוניה, בימי שלישי 'יתד נאמן' מחולק בחינם ונחשב לפרינט החזק במגזר, כך שהפאשלה המדוברת זוכה לחשיפה נרחבת יותר מבשגרה. תודה לשאול וליוסי על הטיפ.

שי חגואל, מנכ"ל משרד הפרסום 'בולטון פוטנציאל' מסר לאתר אייס (שסיקר אחרי המזבלה) כי "מדובר בטעות הקלדה באחת המודעות מתוך הסדרה". תגובת בנק דיסקונט לא התקבלה בטרם הפרסום.

מתוך המודעה: "מרכנתיל עושים לך סדר עם הלוואת חג מוגדלת, עד 100,000 ש"ח. במרכנתיל מבינים אותך מצוין ומאפשרים לך לקבל הלוואת חג מוגדלת לכל מטרה".

בנק מרכנתיל דיסקונט
בנק מרכנתיל דיסקונט
בנק מרכנתיל דיסקונט
בנק מרכנתיל דיסקונט
משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות

2 תגובות

הוסיפו תגובה

Loading...