מזבלה.קום

יש פה זיבלונים בודדים?

מזבלה

סרט הקולנוע הישראלי 'הבודדים' (קבוצה) אוטוטו עולה לאקרנים ויש לנו כמה כרטיסים עבורכם. כרטיס זוגי אחד עבור זיבלון שהיה פעם בכלא שש או זיבלונית שהייתה בכלא 400 ו-5 כרטיסים בודדים לזיבלונים שפשוט מרגישים בודדים בביצה. הכרטיסים פתוחים וההקרנה תתקיים בקולנוע לב, טקבקו אם אתם בודדים / אם הייתם בכלא צבאי ושישה מכם יקבלו אותם. אל תשכחו כתובת אימייל אמיתית שנוכל לחזור אליכם.

flixcoil3487724-flixcoil3487724-novid

גלורי קמבל וסאשה בלוחין, חיילים בני עשרים, עולים חדשים מרוסיה שהגיעו לארץ ללא בני משפחותיהם. כלואים בכלא צבאי סמוך לעתלית בתנאים קשים. קמבל ובלוחין המוגדרים כ"חיילים בודדים" מביטים בעיניים כלות בחבריהם הזוכים לביקורים משפחתיים. לילה אחד, קמבל מצליח להשתלט על סוהר ומשחרר את עצמו ואת בלוחין. הם פותחים במרד מתגלגל, חוטפים ארבעה בני ערובה ומתבצרים בלשכת מפקד הכלא. תת אלוף בן ארויה , מגיע לכלא 6 כדי לנהל משא ומתן עם המורדים. כוחות גדולים של צבא ומשטרה ובהם היחידה ללוחמה בטרור, נערכים לפרוץ ללשכה.

הבודדים - פוסטר הסרט
הבודדים - פוסטר הסרט

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

9 תגובות לפוסט

9 תגובות

 1. אני גם בודדה ועזובה, ולא רק זה אלא שכשהייתי בצבא התחננתי למפקד שלי שישלח אותי לכלא (ככה פוסלים אצלנו מקצוע) ואפילו הכלא לא רצה לקבל אותי!

 2. לפני חודש סיפרתי לחברה שלי שהייתי בכלא 6 וכתגובה היא זרקה אותי. מאז אני בודד.
  טוב, לא הייתי באמת בכלא 6, אבל הייתי חוטף השבתות מספר 2 בפלוגה, כולל סגירה של 35 יום כצעיר בלבנון. רק זה שווה זוג כרטיסים.

 3. אוי, אני כל כך בודד.

  תמיד כשאני כאן אני בודד..

  אני תמיד, שונא לחזור לכאן, לבהות במרצפות.
  אין, אני כבר הורגלתי. גם אם אני יוצא, אחרי כמה שעות אני פשוט חוזר לכאן. הגוף שלי פשוט מכריח אותי.

  הריח פה פשוט הור לי את הבריאות. היי, הנה שר הבריאות, מבצבץ מדף קרוע של עיתוק עתיק.

  אם כי זהו המקום בו אני יכול להוציא החוצה הכל, לפרוק את המשא הכבד שבפנים.

  אין, אני פשוט שונא שירותים.

 4. {עושה רושם שהסרט מעניין ,אבל אין לי עניין לראות אותו בקולנוע ,תודה} אם כי הייתי בכלא 4 עקב ריב ודברים עם שוטרים צבאיים והגעתי ל"אגף" שזה המקום המצחין והטראומתי בכלא והיאה למקרים חריגים ,משם להשגחה נפשית/רפואית נתקלתי בחיילים בודדים בעיקר מהמגזר הרוסי שאכן ראויום לציון כמו שמוצג בסרט ,מחסום השפה ,התעללות בכל הרמות מצד רוסים ותיקים ,ואי תקשור בכל הרמות עם כלואים אחרים לרבות סגל המד"כים ,המאסר הארוך שהם יושבים בד"כ והבדידות האיומה בלא משפחה בארץ ,הביא אותי מספר פעמים להציל אנשים מתליה ופגיעה בעצמם ,לעיתים לא הייתה ידי או כל יד משגת (אני מזדעזע מהתמונות שרצות בראשי כרגע).
  מודעות מביאה לפתיחות ולעזרה כל הכבוד על היצירה ובהצלחה

  שמאל ימין שמאל
  שמאל ימין שמאל
  אגף,בידוד, כלא ארבע
  שמאל ימין שמאל
  שמאל ימין שמאל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים