מזבלה.קום

בלעדי: המספרים שמאחורי סטטוס תלוש השכר הויראלי של שלי יחימוביץ' נחשפים והם בהחלט מרשימים

שלי יחימוביץ'
שלי יחימוביץ'

חברת הכנסת שלי יחימוביץ' מטעם 'המחנה הציוני' חשפה אמש בעמוד הפייסבוק שלה את תלוש השכר שלה, שעל פיו שכר הנטו כחברת כנסת עומד על כ-19,167.83 ש"ח (41,575.29 ברוטו). הסטטוס הויראלי והלא אופייני לשליחי הציבור בישראל, מגיע במקביל לדרישה של יחימוביץ' והתנועה לאיכות השלטון לבטל את העלאת שכר הח"כים שעתידה להיכנס לתוקף החל ממשכורת ינואר 2016 עם העלאת שכר ממוצעת של כ-3%.

תלוש השכר של חברת הכנסת יחימוביץ
תלוש השכר של חברת הכנסת יחימוביץ

הסטטוס המדובר של יחימוביץ' כאמור זכה לאהדה רבה בתקשורת וברחבי הרשתות החברתיות, למעלה מ-27 אלף לייקים, 5500 שיתופים וכ-3000 תגובות. אבל מה אותם מספרים אומרים לגולש הממוצע? לא הרבה, מעבר לכך שהם מעידים כי מדובר בתוכן ויראלי. עמוד הפייסבוק של יחימוביץ' נחשב לאחד העמודים הפופולארים והבולטים בישראל, כדרך קבע הוא מדורג במיקומים גבוהים במדרג עמודי הפייסבוק החודשי של המזבלה וחברת SpyTheNet, הסוקרות יחדיו את העמודים הישראלים הפופולארים ביותר.

בדירוג חודש ספטמבר, שם גם נחשפו נתוני האמת של הראפר הצל, עמוד הפייסבוק של יחימוביץ דורג במקום ה-12 מבין כלל העמודים, מה שמצביע על העובדה כי יחימוביץ' ואנשי המדיה החברתית שלה בהחלט יודעים כיצד לתפעל את מערך הסושייאל ולנהל שיח ויראלי עם קהל העוקבים והבוחרים הקיים והפוטנציאלי.

יחימוביץ' אף אחראית לאחד הביטויים השגורים בניב המקוון העדכני: "הי זאת שלי", משפט בו היא פותחת בכל סטטוס שנכתב באופן אישי על ידה. לידי המזבלה הגיעו נתוני הביצועים של הסטטוס, תודות לתומר קרמרמן, העוזר הפרלמנטרי של חברת הכנסת, שבאישורה העביר לידי המזבלה את הנתונים.

הנתונים מציגים כי הסטטוס זכה לחשיפה חסרת תקדים אבל לא רק, הם מלמדים אותנו שמעבר לסקרנות הברורה מגובה שכר שליחי הציבור, יחימוביץ' נתפסת כקול מרכזי ומשפיע בקרב מאות אלפי אזרחים. כ-1.4 מיליון אנשים נחשפו אל הסטטוס. למעלה מ-800 אלף גולשים הקליקו לקריאה מלאה של הסטטוס ועל קישורים נוספים שצורפו אליו, מה שמשקף על רמת קשב ועניין גבוהים במיוחד. נתון מעניין נוסף הוא מספר האנלייקים לעמוד, היידים – הסתרה של הסטטוס ושל העמוד עצמו מהפיד בעקבותיו.

בסך הכול 5 אנלייקים, 73 הסתרות לעמוד ו-270 הסתרות לפוסט עצמו, הם נתון נמוך מאוד לאור החשיפה הנרחבת של הסטטוס, שוב גם הפעם הנתון משקף כי מתוך 166 אלף עוקביה וחבריהם במעגלים משניים שנחשפו לסטטוס בעקבות שיתופים, כולם כאחד הם קהילה רלוונטית וממוקדת עבור חברת הכנסת. על פי החשיפה של הסטטוס בפייסבוק, מוערך כי מחוץ לגבולות הרשת החברתית, דהיינו איזכורים בתקשורת, הפצה ויראלית באפליקציית הוואטסאפ וכו', למעלה מ-3 מיליון ישראלים נחשפו לתלוש השכר.

תלוש השכר הויראלי של שלי יחימוביץ'
תלוש השכר הויראלי של שלי יחימוביץ'

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

הוספת תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים