אחי, אתה בא למנגלינג אצל שולה בחצר?

מזבלה

מאת: סיון דרור, קופי בלם מרגלית.

לא משנה כמה תנסו להיות יצירתיים-המשוואה של עצמאות תמיד תסתיים בתוצאת על-האש. אז כדי להיות מגניבה, החלטתי להעניק לעל-האש המוכר, קורטוב של תחכום בלי הבורגניות של תומכי החלופה הפלצנית "ברביקיו". אז ממה מורכב על-האש? מנגל, בשר וכמובן…אנשות ואנשים! לא תמיד הקהל- שמזיל ריר ותוקע סלטים עד אפס מקום עד שהפראייר שממנגל מגיע- הוא מוכר, ובין נעיצת שיניים בצלע שמשאירה תמיד שארית בשר בשן לניגוב בסיבוב (בדוך נתפס פחות חומוס על הפיתה.בדוק), יצא לי למצוא את עצמי מפעילה את המולטי-טסקינג הנשית, מושיטה מרפק כי היד מלוכלכת משומן כבש ומציגה את עצמי לזה שנזלה לו עמבה ליד הפה ואף אחד לא אמר לו.

מַנגַלִינְג - המחישה בקריאייטיב: רוויטל גבאי, מעצבת גרפית, לם-מרגלית
מַנגַלִינְג - המחישה בקריאייטיב: רוויטל גבאי, מעצבת גרפית, לם-מרגלית

טוב, אז אחרי שגרמתי לבטן שלי לקרקר מקילוגרמים של תיאורי תאווה בשרית, הגיע הזמן להרים את הדגל ולחשוף את המונח שיאיר את העל-האש שלכם באופן סופיסטיקייטד: מַנגַלִינְג. מנגלינג זה בעצם על האש, יענו, המנגל פלוס מוטיב המינגלינג הידוע. לכן, מהיום אמרו "אחי, אתה בא למנגלינג אצל שולה בחצר?" ולא "גבר, קופצים לעל-האש?". אני את המנגלינג הראשון שלי אחנוך מחר בערב…למקרה שזה יתבטל ובא לכם להזמין אותי למנגלינג שלכם-תכניסו לתפריט נוטף המיצים המתובלים אשכי הודו. זה ה-דבר.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

13 תגובות לפוסט

13 תגובות

 1. Hands down, Apple's app store wins by a mile. It's a huge selection of all sorts of apps vs a rather sad selection of a handful for Zune. Microsoft has plans, especially in the realm of games, but I'm not sure I'd want to bet on the future if this aspect is important to you. The iPod is a much better choice in that case.

 2. הכל מצויין ואחלה, אבל אשכי הודו???
  מושג באמת תופס, ניסיתי להשחיל אותו היום לחבורה הפרטית שלי ובסוף זה תפס.

 3. איך שאת מוציאה מין המחשבה לפועל זה מדהים. אכן כוח נשי ללא שום גבר תומך מאחורייך. אלא אם כן את צריכה שינפנפו לך על המנגל.
  אני לגמרי הולך למנגלינג.. לא יודע איפה עדיין אבל בטוח מנגלינג.

 4. cool. להקת אטרף בטח מאושרת מאיזכור השם שלה.
  כתיבה ממש קולחת.שאפו
  הו'יזואל לדעתי יכול להתחרות בדגל המסורתי. המגן דוד לגמרי מקביל למנגל הישראלי.

 5. כל כך פשוט וכל כך מתוחכם.
  מעניין לקרוא בחורה חובבת בשר, התיאורים ממש מעוררי תיאבון
  כאילו מדובר כאן על משחק מקדים.
  אימצתי לא רק לעצמאות. יפה לך.

 6. חזק ביותר!
  אהבתי! סופסוף יש מילה שמתאימה את עצמה לשנות ה-2010 ועדיין שומרת על הרעב לבשר כמו שצריך…
  אחלה כתיבה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים