מזבלה.קום

פוסט אורח מאת: גריי אינטראקטיב

מזבלה

Gi

ארבע התמונות שלמעלה גורמות לכם לפלוט קייס סטאדיס ללא שליטה? קשורים לפייסבוק יותר מלאמא שלכם? הבנתם שטוויטר זה בולשיט שנתיים לפני שאשטון קוצ'ר שמע עליו? הביטויים Big Spaceship, AQKA, Glue London, RG/A באמת אומרים לכם משהו? מסוגלים להבדיל בין CTR, CPC, CPM, CPA, CPL, SEO, SEM ועוד קיצורים לא סימפטיים כאלה? מקומכם כנראה איתנו.

גריי אינטראקטיב מחפשת פלנר אינטראקטיב תותח. רצוי מאוד ניסיון בפלנינג אבל חשוב מכל תשוקה לעולם האינטראקטיב והשיווק הדיגיטלי. נשמע מעניין? שלחו קורות חיים ל- [email protected] יתרון למי שיצרף פוסט ובו ניתוח של קמפיין או טרנד אינטרנטי החביב עליו. הפוסט הנבחר יפורסם באתר קטן בשם "מזבלה". קדימה חברים. הזמן קצר. כל הקודם זוכה. המבצע עד גמר המלאי. טל"ח.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

10 תגובות לפוסט

10 תגובות

 1. מתקפת הנורדים הבלונדים

  קייס-סטאדי Pelephone GSM

  לאחר שנים של דישדוש טכנולוגי מול חברות הסלולר האחרות השיקה פלאפון רשת חדש בעלת ביצועים מרשימים ונפתח הפתח לשימוש בכל המכשירים המודרניים כולל נוקיה , בהחלט עולם הזדמנויות חדש נפתח לחברת פלאפון.

  לפעמים עולם חדש יכול לבלבל למרות היופי וזה מה שקרה בפרסומת הראשונה שנראת מדהים מבחינה ויזואלית ובהחלט משדרת עולם חויות חדש וחדשנות , אך מרוב הרצון לרגש נשארת עדיין בעולם ילדותי אך קסום , ובעיקר נתפסת כפרסומת מדהימה ללעיסת מסטיקים , מרוב אלמנטים של רכבי פיאט מתקפלים , חתונה , סרט חתונה , בורקסים וורודים , המותג נבלע בתוך עולם מתוק בגווני פסטל , כך שהצופים רואים את הפרסומת נהנים מאוד מהסיפור המתוק , אך לא זוכרים בכלל על מה המהומה..

  מומלץ כסרטון מתוק לאחר ארוחת ליל שישי ולפני הסרט המרכזי
  http://www.youtube.com/watch?v=6HMqVBxZIp4

  שלטון הנורדים הבלונדינים
  יכול להיות שכוונת המשוררים באדלר חומסקי היתה באמת קודם כל לתת פתיח כזה , מתוק ולא בדיוק מובן , ואחרי זה לתת הפצצה כמו הסרטון השני בסדרה :

  http://www.youtube.com/watch?v=f9Yn9n64gsM

  בפרסומת הנ"ל נעלמו מחלות הילדות של הסרט הראשון , הסרט מתקשר תקשרות בין לאומית בצורת שליחת כדורי צמר משעשעת מקצע העולם לקצע עולם אחר , בעלת שפה ויזואלית מהממת וביחוד עושה חדש לחפש בחופים הקרובים את הנורדיות הבלונדיות או נורדים בלונדינים למי שמעדיפים , כמו כן מעביר את הסרט כמה זה פשוט עכשיו לתקשר לאחר שפלאפון עשו את העבודה הקשה וחיברו את הרשת החדשה בחוטי צמר עבים , מסר שבהחלט מתקשר נכון לאנשים שעדיין חוששים להתקשר חופשי לחו"ל דרך הסלולר , תוסף מרענן להכל נמצא במוזיקה האופטימית וואגנרית , שאותה נעים לזמזם בכל פעם שאחנו רואים נורדית על חוף פלמחים.

  בקיצור: סרטון מושלם , בעל סקס אפיל שעושה חשק להתקשר לשחורדינת הקרובה או לויטה.

  בהמשך אנסה לתת קצת קייסים מקמפיין האינטראקטיב של גריי בנושא הנ"ל.

  שלכם

  אביב שלו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים