מזבלה.קום

קופיפייטר*

מזבלה

מאת: יניב אבירן (קליק לבלוג, קליק לפורטפוליו).

לפני שנתיים בערך, נכנסתי בפעם הראשונה למזבלה. אז בדיוק סיימתי י"ג מחשבים ולמרות שזה נגמר בהצטיינות, משהו היה חסר. עוד בספר מחזור של י"ב, כתבו עליי "בעתיד: קופירייטר במשרד פרסום". אחרי שהרחתי את הסירחון פה, התמכרתי לריח והחלטתי שאני הולך לייצר כזה בעצמי. בינינו, כמה מאיתנו מגשימים את מה שכתבו עליהם בספר מחזור?

כשלכיסא שלך מחוברים 4 גלגלים זה נראה לאנשים עוד יותר מוזר שאתה בכלל יוצא ללמוד. שב בבית, תהנה מהקצבה, הרי גם ככה אף מקום עבודה לא ייקח אותך עם איך שאתה נראה. ואם כבר, לך תלמד משהו שעוד אפשר למצוא בו עבודה, משהו ריאלי, אולי לזה יהיה ביקוש. מה אתה צריך להתפרע? הרי בינינו, כמה מאיתנו מגשימים את עצמם?

אני רוצה להאמין שכל הדיבורים האלה היו מאהבה, דאגה וחשש שאני אתאכזב. אבל מבחינתי, הייתי מתאכזב מעצמי הרבה יותר אם לא הייתי הולך ולומד את זה. אז הייתי מרגיש כמו שהרבה מסתכלים עליי – מסכן. אחרי תשעה חודשים מדהימים, נולד קופירייטר, כזה עם תעודת הצטיינות. עכשיו, כשיוצאים החוצה לאוויר העולם, אחרי הניצחון הקודם, החלום למצוא עבודה הוא היעד הבא להגשים. בינינו, כמה מאיתנו מגשימים חלומות?

יניב אבירן

* למען הסר ספק אין שום קשר בין הטוקבקיסט 'קופי פייטר' ליניב אבירן או לפוסט זה.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

14 תגובות לפוסט

14 תגובות

  1. גבר – יופי של פוסט, יופי של אמביציה, יופי של תיק עבודות!!

    עם רצון כמו שלך, אני בטוח שעוד נשמע עליך הרבה בעולם הפרסום. כל הכבוד!

  2. עכשיו גם הסתכלתי בתיק עבודות ויש שם כמה ממש לא רעים, כמו סטלה ארטואה המעולה (מספר אחת), ההזמנה לחתונה (גם עיצוב מאוד יפה), אדי – שניהם, מרזי מורית, ניקול ( גרילה מצוין), קו הסיוע וההתאחדות לכדורגל (רק תשנה את שגיאת הכתיב בפורטפוליו). אני כבר מסמפט אותך ולא רק בגלל שם הפוסט.

  3. שיהיה לך רק בהצלחה. עם כזו פייטריות, גם אתה, כמו מכבי חיפה, שייך לליגת האלופות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים