בלוג המזבלה
פייסבוק
פייסבוק

מערך הדוברות של פייסבוק ישראל מתפרק; נועה רון עוזבת את 'שלום תל אביב'

פחות מ-9 חודשים לאחר שקיבלה לידיה את תיק יחסי הציבור של פייסבוק ישראל, היח"צנית נועה רון ביקשה לסיים את תפקידה במשרד 'שלום תל אביב' של זמיר דחב"ש ורינת פרידמן, כך נודע למזבלה.

רון, בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול מהמכללה למנהל ותואר שני במנהל עסקים ושיווק. בוגרת קורס לדוברות ויחסי ציבור ב"הבצפר" של חברות הפרסום, הצטרפה ל'שלום תל אביב' ב-2013 לאחר שבתפקידה הקודם שימשה כיועצת תקשורת במשרד 'שטרן אריאלי'. את רון תחליף בניהול תיק פייסבוק ב'שלום תל אביב', ג'ולי יפה.

עבודה ביח"צ / קרדיט: pxhere
משרד יחסי הציבור "דנה כחלון תקשורת ויח"צ" מתרחב ומחפש תקציבאי/ת שיצטרפו לצוות. קו"ח למייל: office@dcpr.co.il תיאור משרה: • עבודה מול לקוחות בתחום האופנה, צרכנות, תיירות, לייף סטייל, אוכל ועוד... • ניהול שוטף ועבודה יומיומית מול לקוחות המשרד. • התנהלות יומיומית ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
ניהול קריאייטיב | קרדיט: pxhere
למשרד פרסום מוביל בתחומו דרוש/ה מנהל/ת קראייטיב תותח/ית שנושם/ת יצירתיות ומפצח/ת בריפים להנאתו/ה. אם את/ה איש/ת קריאייטיב מנוסה המעוניין/ת לעבוד עם הלקוחות המובילים במשק, ליהנות מעבודה יציבה עם צוות יצירתי ולאתגר את עצמך בכל יום מחדש, אנחנו מחכים לך! * ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
דרושים / קרדיט: pxhere
למשרד יחסי הציבור דנה כחלון תקשורת ויחסי ציבור דרוש/ה תקציבאי/ת. קו"ח למייל: office@dcpr.co.il תיאור משרה: • עבודה מול לקוחות בתחום האופנה, צרכנות, תיירות, לייף סטייל, אוכל ועוד... • ניהול שוטף ועבודה יומיומית מול לקוחות המשרד. • התנהלות יומיומית מול גופי ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
דרוש מעצב/ת, קרדיט: PixaBay
Position: Graphic Designer (Job #0291) Tenengroup is looking for a Graphic Designer to join the team and design all site & marketing related materials: Sites banners, Newsletters, Ads, Social content etc. This is a full time position from our ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות

בפברואר השנה, עם פרישתו של מאור אהרוני כדובר פייסבוק ישראל מטעם 'שלום תל אביב' קיבלה רון לידיה את תיק היח"צ הנחשק. אולם לאחר 9 חודשים בלבד בתפקידה, שיגרה הבוקר (12.12) רון אימייל בו בישרה על סיום תפקידה. לרון שנחשבת לאחת מנשות היחצ הבולטות והמבטיחות בתחומה מצפה "עתיד שנשמע מצויין" עם מעברה לדוברות של חברת התקשורת פרטנר (Partner).

נועה רון
נועה רון

מערך היח"צ והדוברות של פייסבוק ישראל נמצא במשבר רשמי, זוהי הודעת סיום עבודה נוספת בפרק זמן קצר של מי שאמון על תיק היח"צ של ענקית הרשתות החברתיות. מדובר בתקציב נחשק וטיפול בו פותח לא מעט דלתות בארץ ובעולם, אולם היח"צנים של 'שלום תל אביב' מוותרים בזה אחר זה על לקוח שדווקא מחפש יציבות וליווי לאורך זמן.

באוקטובר השנה, נחשף במזבלה כי פייסבוק ישראל מחפשת ראש מערך תקשורת ויחסי ציבור אינהאוס, שישמש ככל הנראה ככוח עזר למשרד 'שלום תל אביב' וינהל את התקשורת מול פייסבוק לונדון. עם מינוי של ראש המערך, 'שלום תל אביב' יתמקד בניהול משברים, רקימת קשרים – נטוורקינג ובניית תדמית חיובית עבור פייסבוק ישראל והמנכ"לית עדי סופר תאני, כאשר ראש המערך הפנימי יטפל בהודעות יח"צ, קשרי עיתונות ותקשורת.

2016 הייתה שנה לא פשוטה עבור היח"צ של פייסבוק ישראל. לצד ביקורת על ההסתה, מדיניותה והתנהלותה של פייסבוק שזכתה לאיזכורים מרובים ברשת, נחשף במזבלה כי 'שלום תל אביב' לקחו חלק פעיל בניטור, ריגול ומחיקת תנועת 'באים לבנקאים' בשם פייסבוק ישראל ואיגוד הבנקים. בעלי המשרד, זמיר דחב"ש, אף פירסם לראשונה סטטוס פייסבוק בו הכחיש כי הדחיק איזכורים לא מחמיאים שהופנו אל לקוחותיו והיה יעד לפעולת מחאה מול ביתו, לאחר ששמו נקשר גם בפרשת הריגול של קבוצת NSO, שעל פי טענות המוחים, הובילה להוצאה להורג של פעילים חברתיים במדינות ערב. באחרונה ולאור גל של חסימות לא מוסברות, הופנה למנכ"לית עדי סופר תאני ולזמיר דחב"ש גם מכתב נוקב עליו חתמה קבוצה של אנשי תקשורת.

תגובה אחת

הוסיפו תגובה