הפסקת עשר

מזבלה

פוסט אורח(ת) מאת: מיסי פרוג'קט – [email protected] או בטוויטר כאן.

1. כיף בטוויטר. בעזרת אסטרטגיה פשוטה שמתחכמת עם הזמן, הצלחתי לארגן קבוצת תמיכה איכותית המונה 183 באדיז ממקומות שונים בעולם (רגע, עכשיו יש אחד פחות) שמאיזו סיבה לא ברורה בחרו לעקוב אחרי בטוויטר.

2. הרשיתי לעצמי להיות בררנית ולחסום הצעות לסקס וירטואלי. יש לי גבולות אדומים בקשר לסקס. אף מוצצת לא תשחית את תדמיתי הרצינית בטוויטר ע"י פרופיל עם תמונה של נערה אובדת. אם כן, לפחות שלא תהיה יותר כוסית ממני. העוקבים שלי הם רק אנשים רציניים שכותבים בביו שלהם social media marketing. בכל הנ"ל נזכרתי כשקראתי אתמול בתדהמה את ה-SMS הבא: "זונה של רשתות חברתיות, את מוזמנת למסיבה אצלנו".

3. עוד לפני שאימצתי תיאוריה מושחזת על טיפול גורף במוצצות, הגיעו מימין ומשמאל המפית הפוליטית ורצו בכוח לצרף אותי לשורות עוקביהם. נזהרתי שלא להיענות גם לאלו, בחשש לאבד חלק מעוקבי המשתייכים לצד השני של המפה, הצד שקרוב לים. לא נכנעתי גם לפייק ביבי נתניהו, או משהו כזה.

4. בבחירות האחרונות שלחתי למפלגה שהציעה לשלם, את הסלוגן הבא: "הבלונדינית מקדימה, ברק מאחורה" © . הם חשבו שבלונדינית זה סקסיסטי מידי. למה נזכרתי בזה? בגלל שבבחירות הבאות ישתמשו בטוויטר בצורה שאף סושל מדיה אקספרט לא מתאר לעצמו.

5. היה לי פעם שולחן עבודה מסודר ומאורגן. הטוויטר לימד אותי שלפ טופ הוא לא צנצנת פרחים והוא עבר לישון על הכרית לידי, במקום ההוא שירד מהארץ לירושלים.

6. חבר אמר לי לשנות מייד את התמונה בטוויטר. "רק שמנות שמות תמונה שלא רואים בה את הגוף". אבל, אמרתי לו, כולם שמים תמונת קלוז אפ וטוויטר זה לא אתר הכרויות. הוא נאנח ומלמל משהו על כמה אנחנו סתומות.

טוויטר | Twitter
טוויטר | Twitter

7. טוויטר הוא הוכחה ניצחת לעובדה שהעברית נעלמת מהעולם הקיברנטי ואם אתה מקליד בעברית, יהיו לך פחות עוקבים. חברים. עבודה. מוצצות.

8. ביקשו ממני לתת הרצאה על מיקרו-בלוגינג. הסכמתי וביקשתי שכולם יבואו עם לפטופס. נתתי להם בתחילת ההרצאה עשר דקות לפתוח טוויטר חדש ולהביא כמה שיותר פולוארס. מי ניצח? בתום עשר דקות היו לסטודנט מבריק 17 עוקבים לאחר שהציג את עצמו ככוסית שעובדת בחינם ושלח 200 פניות לגברים מבוגרים. למי לא היו פולוארס? לזה שלא שם תמונה. המסקנות לתשומת ליבכם.

9. אם לא אשנה תדמית ואצייץ כציפור כלואה בעירום מלא, עוד שנתיים יהיו לי רק כמה מאות עוקבים. אז מה? לטס פייס איט, אין יוזר שעשה כסף מטוויטר, אבל כולנו מפנטזים בכיף.

10. פליז פולו מיסג'אפה, אור רייט דיירקטלי טו מיי אימייל.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

4 תגובות לפוסט

4 תגובות

  1. לא ספרתי, אבל נראה לי שבכתבה יש יותר מ-140 תווים.
    בכל מקרה שמעתי שהולכים להוציא לשוק את "טוויטר לייט" עם שלוש מילים: go f##k yourself

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים